Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o jakąś opinie


student93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nazywam sie Mateusz i mam 20 lat chciałbym opisać swój problem .

W marcu wyjechałem do Holandi niby wszystko fajnie sie zapowiadało miałem tam dziewczyne i wynajęte mieszkanie z kolegą , Pożniej poszukiwania pracy , znaleźlismy prace w której sie robiło 2 dni w tygodniu a to nawet na mieszkanie nie starczało i byłem zmuszony powrócic , po powrocie zaczeły sie imprezy z kolegami takie tygodniowe głównie wódka , po jakimś czasie postanowiłem zakończyć imprezowanie i rozejrzeć się za jakąś robotą i wtedy w sumie wszytko sie zaczeło , po czwartym dniu przerwy od alkoholu , wstałem normalnie i wybierałem sie na miasto po drodze wypiłem kawe i tigera i to było chyba jakimś wyzwalaczem , stojąc na przystanku zaczeło sie czarno przed oczami napady lękowe ledwo co umiałem wsiąść do autobusu , po powrocie do domu nic sie nie zmieniło zaczeły się wymioty i lęki poczekałem tak do wieczora myślałem ze przejdzie lecz niestety nie przeszło , brat wieczorem zawiózł mnie na pogotowie a tam odrazu ekg wyszło podobno złe wieć dostałem jakąś tabletke ponowne ekg za 30 min i podobno wszystko wporządku mi też lepiej sie już wtedy zrobiło , wróciłem do domu i próbując usnąc miałem cos jak świadomy sen nie umiem inaczej tego nazwac widziałem ludzi kolegów i wtedy ponownie serce zwariowało nie mogłem sie uspokoić , wezwałem karetke dostałem cos na uspokojenie i do szpitala badania krwi kropówka i coś na żołądek lekarze stwierdzili ze badania wyszly dobrze i rano wypisano mnie do domu , pozniej sytuacja zaczeła sie powtarzac i tak trafiałem do szpitali az wkoncu zostałem na kilka dni i porobili mi badania : 3 razy krew,tomografia komputerowa głowy , badanie naurologiczne chyba z 5 osob mnie badało w każdym szpitalu, laryngolog, badanie holterem serca, usg jamy brzusznej , gastroskopia, i może cos jeszcze ale nie bardzo pamiętam , wyniki oczywiscie wszystkie dobre polecili mi psychiatre, no więc poszedłem opowiedziałem o objawach , i strasznie nie miła babka powiedziała nic panu nie jest przepisała pernazyne i następny prosze , wróciłem do domu i wziąłem pierwszą tabletke i to był horror zabardzo nei wiem co sie działo ale wymiotowałem , poszedłem do niej jeszcze raz mówie że źle sie po tym czuje a ona mi zwiekszyla dawke i było jeszcze gorzej wiec zaprzestalem chodzenia do niej , odwiedziłem również naurologa który powiedział zebym apsolutnie nie brał tego co mi przepisała i dostałem nilogrin i doxepin po tym czułem sie może nawet troche lepiej ale miałem derealizacje czy jak tam na to sie mówi , oraz sztuczny napęd inaczej nie umiem opisać tego uczucia :bezradny:

i tak tkwie od 6 miesięcy prawie codziennie w lóżku opisze objawy jakie mam teraz:

 

-trudnosc w dobudzeniu ciągła sennośc

-zmiana masy ciała o ponad 5 kg (chudnięcie)

-słaba pamięc koncentracja

- częste ataki lękowe ale teraz potrafie to mniej więcej opanować

- strach przed zwariowaniem schizofrenią

- brak odczuwania pozytywnych emocji

-biegunki

-zmiany skórne , skóra stała sie taka wysuszona

- w początkowym okresie ogromne bóle głowy całodniowe w nocy budziłem sie z zdrętwiałą reką bądź nogą i strasznym bólem głowy

- lepiej czuje sie wieczorami

- apetyt tak samo lepszy wieczorem

- wcześniej czarne plamy przed oczami chodź teraz juz lepiej badanie dna oka nic nie wykazało

- nic mi sie nie chce , ale staram sie wychodzic z kolegami żeby już całkiem nie zgupieć

pewnie troche jeszcze objawów jest ale nie wszystkie pamiętam :mrgreen: , Przepraszam jeśli są błędy w tekscie ale cieżko mi sie jest skupic , troche mi lepiej jak mogłem to napisać :)

Nie oczekuje na jakąś diagnoze, tylko o nakierowanie mnie co może mi dolegac

Pozdrawiam Mateusz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zdarza mi sie przekręcać słowa , ale to pojedyncze wyrazy czy to też może być od stresu i nerwicy ??

i jeszcze jedno pytanko czy tomografia komputerowa głowy bez kontrastu jest dokladnym badaniem i wychwyciła by że jest coś nie tak ??, ja dostałem karteczke tk głowy- wynik prawidłowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×