Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obsesyjne mysli ze zrobilam komus krzywde


ewela1504

Rekomendowane odpowiedzi

ponad pół roku temu leżałam w szpitalu, poniewaz zaczęło sie tak ze puls i cisnienie mialam szybkie jak sie czyms denerwowalam, dusznosci itd, wyryto u mnie zaburzenia neurowegetatywne czyli nerwice. do niedawno myslalam ze juz mi przeszlo az tu nagle. wracalam troche pijana z imprezy i wiem ze poszlam sie spotkac z chlopakiem. minely 2 tygodnie a ja mam natretne mysli ze cos komus zrobilam, ze kogos zabilam, pobilam, niedawno spisala mnie policja i nic, a ja dalej sie boje ciągłe lęki, juz sobie nie radze.gdy łysze policje to sie boje bo mysle ze zaraz po mnie przyjadą.nic nie zrobilam, lecz moja wyobraźnia każe mi mysleć inaczej. Straszne to jest.Zaczęłam sprawdzać czy ktoś ostatnio kogoś nie zabił czy coś, patrze codziennie kilka razy na portal mojego miasta czy nie ma cos o tym co myśle, ze tam kogo zabito, czy pobito.straszne sa te mysli, od zawsze mialam dziwne mysli np ze mój chlopak bedzie mial wypadek jak gdzies pojechal, albo ze umre, albo ze wyląduje w więzieniu strasznie się boje. pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem miewalem takie myśli, ale gdy popijałem, rano martwiłem się, czy np. po pijaku nie wmymordowałem rodziny.

Niekiedy, gdy bywam w gorszej formie - bo np. przyjdzie mi do glowy pomysł odstawienia leków - miewam obsesyjne myśli, że np. zamorduję narzeczoną, bo coś mnie opęta.

 

I takie tam. Mi działają na to leki, a co Tobie pomoże, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×