Niesmiale Hallo.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Niesmiale Hallo.

przez miyaa 19 sie 2015, 10:32
Jestem tu zarejestrowana od jakiegos czasu i dopiero teraz pomyslalam, ze wypadalo by sie przywitac.
Wiec, witam wszystkich, mam nadzieje, ze znajde tu pare osob z ktorymi bede mogla porozmawiac i nie spotkam sie z odrzuceniem. ;)

Niesmiale Hallo.

przez ktoś inny 19 sie 2015, 11:00
Cześć :smile: Tu większość się stara wzajemnie wspierać, więc obawy mogą być płonne ;)

Niesmiale Hallo.

przez NN4V 19 sie 2015, 11:30
miyaa napisał(a):...wypadalo by sie przywitac....

Nie ma czegoś takiego "wypadałoby".
Czasem tylko niektórym wypada wątroba, ale nie powiem którędy i za przyczyną czego. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niesmiale Hallo.

przez miyaa 19 sie 2015, 13:12
Kultura osobista wymaga by przywitac sie w nowym gronie, przynajmniej tak mi sie zawsze wydawalo.
Co do wypadania to wszystko jest mozliwe, ale o wypadajacej watrobie to jeszcze nie slyszalam. :)

Niesmiale Hallo.

przez NN4V 19 sie 2015, 13:39
miyaa napisał(a):Kultura osobista wymaga by przywitac sie w nowym gronie, przynajmniej tak mi sie zawsze wydawalo.
...

Kto o tym decyduje, czego wymaga "kultura osobista" - czymkolwiek ona jest?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Niesmiale Hallo.

przez miyaa 19 sie 2015, 14:00
Kto decyduje? Oczywiscie, ze spoleczenstwo! A czym jest? Moim zdaniem to takie podstawowe formy komunikacji miedzyludzkiej. Gdy ide do sklepu mowie do kasjerki: Dzien dobry. Ot tak, bo ladnie jest sie przywitac i swiadczy to troche o szacunku do drugiego czlowieka. Ale to moja opinia, mam takie manieryzmy i pozbyc sie ich nie potrafie. Poza tym uczono mnie, ze tak sie robi. Zeby ktos przypadkiem za chama mnie nie wzial. Nie chce tez, azeby obcy, ktorzy mnie nie znaja zle o mnie mysleli. Bo wydaje mi sie, ze zla osoba nie jestem, a przynajmniej sie staram. Nie wydaje Ci sie, ze to jest tez zwyczajnie mile, gdy ktos mowi do Ciebie czesc? Moze troche klopotliwe, ale mimo wszystko mile. In my opinion.

Sortuj wg