Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje dziecko.


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Do Magdy 27

Tak się składa że chodząc do przedszkola dawno dawno temu miałam ten sam problem co Twoje dziecko. Rano było mi niedobrze, później wymioty, płacz. To może być fobia szkolna, proponuję pójść z dzieckiem do psychologa. Ja długo cierpiałam bo nikt ze mną nie poszedł do lekarza.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Dzieci czują pewne rzeczy. Ja mam siostrę w wieku Twojego syna i też zawsze starałam się ukrywać przed nią fakt mojej nerwicy lękowej. Nawet się wyprowadziłam. Niestety dziecko czuje... Moja siostra zaczęła narzekać na bóle brzucha przed wyjściem do szkoły itd. Byłam przerażona, czy ona też to ma? Nie zniosłabym tego :-|:!:

Ostatnio miała problemy w szkole z jedną z dziewczyn, jest taka mała a już ma prywatne sesje u psychologa... Boję się, że to wszystko się na niej odbije... Nie daj Boże... :-|:cry:

Dzieci czują takie rzeczy. Niekoniecznie one też mają nerwicę, ale pewne zachowania kopiują, nawet jeśli nam się wydaje że super się ukrywamy z objawami...

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. W przedszkolu ja też miałam atrakcje- codziennie bóle brzucha, mdłości, gula w gardle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×