Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mam poznawać dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, Chciałbym się zapytać jak powinno się zagadywać do dziewczyn w celu poznania się w miejscach publicznych typu ulica, autobus, park ale także jakieś publiczne wydarzenia, żeby nie wyjść na desperata albo creepa, a także gdzie najlepiej powinno się to robić. Pytam się ponieważ chciałbym wreszcie poznać jakieś dziewczyny z perspektywą że kiedyś może uda mi się znaleźć partnerkę. Wobec tego nie chce też żeby dziewczyna na wstępie pomyślała sobie że ją podrywam ponieważ mogło by ją to wystraszyć (nie jestem przystojny) a poderwanie nie jest nawet moim bieżącym celem, wole się na początku nastawić na znajomość. Wielu z Was by napisało pewnie że najlepiej poznawać ludzi w szkole/pracy na zajęciach, poprzez znajomych czy na domówkach jednak ja żadnej z tych możliwości nie mam, (szkoła odpada bo chodzę do męskiej, znajomych mam tylko kolegów a oni także nie mają koleżanek, imprez też nie robią, na różne zajęcia czy kółka próbowałem chodzić jednak nie znalazłem żadnych na które by mnie zaciekawiły a jednocześnie byłyby na nich dziewczyny, itd) i proszę nie piszcie też nic o poznawaniu dziewczyn przez neta(też długo próbowałem i kategorycznie odpada) więc miejsca publiczne (ew. jakieś eventy) to jedyne co mi pozostaje. Byłbym wdzięczny za wszelkie rady. ps mam 18 lat i mieszkam w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najlepiej poznać kogoś w codziennych przypadkpwych sytuacjach. Zagaduj o cokolwiek, gdzie masz iść, o godzinie, o jej psa, bez znaczenia. Uśmiechaj się. Możesz powiedzieć że szukasz znajomych to się nie wystraszy. Weź numer albo fejsa. Niestety widać czy ktoś jest pewny siebie, czy ma gadkę. Ale myślę że można to wyćwiczyć. Ćwiczenie czyni mistrza:) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje będzie ku temu sporo okazji. Myślę, że w Warszawie dobrym miejscem są schodki nad Wisłą, np. wejście od Centrum Nauki Kopernik, ale nie tylko, ogólnie bulwary nad Wisłą. Mogą być też plaże nad Wisłą np. Poniatówka. Takie miejsca, gdzie przesiaduje najwięcej młodzieży. Idź z kumplami, porozglądajcie się, jak znajdziecie jakieś dziewczyny, które Was zainteresują, usiądźcie gdzieś obok, zerkajcie, uśmiechajcie się. Jeśli zobaczycie, że są zainteresowane- również na Was patrzą, uśmiechają się, to można podejść i zapytać czy możecie się przysiąść i normalnie porozmawiać- przedstawić się, zapytać z jakiej są dzielnicy, do jakiej szkoły chodzą itp. Zapytać czy np. jeżdżą na rowerze, biegają, jeżdżą na rolkach, chodzą do kina letniego plenerowego czy na jakieś eventy (co tam lubisz robić) i możecie się umówić na coś, co będzie Wam odpowiadało. Możecie je zaprosić na pizzę, czy cokolwiek. Naprawdę w Warszawie jest mnóstwo miejsc i pomysłów. Były takie artykuły, co robić latem w Warszawie, wygoogluj. I czy nie ma jakichś dziewczyn na Twoim osiedlu? Żaden z kolegów nie ma siostry, kuzynki, sąsiadki z bloku? Domówkę możesz Ty zorganizować, jak rodzice wyjadą. Można zaprosić dziewczyny z osiedla, bloków w których mieszkacie, niech każda weźmie jakąś koleżankę, siostrę, może się uda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×