Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog dziecięcy


martatoja19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pierwszy raz będę korzystała z "usług" psychologa dziecięcego i zastanawiam się czy zwrócić na coś uwagę przy wyborze samego specjalisty. Sugerować się opiniami na googlu czy na "znanym lekarzu" czy to nie ma znaczenia i lekarz jest lekarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ma znaczenie. Czytam opinie oczywiście ale też gdy zdarzają się krytyczne uwagi to nie osadzam z góry. Nie każdy opiniujący będzie obiektywny, zadowolony czy też znajdzie od razu pomoc. Byle by stosunek niezadowolonych nie był zbyt duży do zadowolonych. Oczywiście ilość wpisów tez ma znaczenie. 

Psycholog  to też człowiek a nie każdy jest profesjonalista. Nie zawsze wszystko da się wyczuc po komentarzach. Jednak trzeba kilku wizyt aby mieć pełniejszy obraz i wyrobić sobie samemu zdanie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2023 o 22:38, martatoja19 napisał(a):

Sugerować się opiniami na googlu czy na "znanym lekarzu" czy to nie ma znaczenia i lekarz jest lekarz?

Ja jak widzę na znanym lekarzu po 500 opinii i same pozytywne to dla mnie taki specjalista jest z automatu skreślony, bo marketing szeptany wjechał mocno xD a znany lekarz jest z tego... no cóż, znany xD

Owszem, może mieć dany specjalista same pozytywne opinie, ale raczej nie w takich ilościach. Co do innych portali z opiniami, to też trzeba brać pod uwagę, że szybciej niezadowolony człowiek napisze negatywny komentarz, niż ten zadowolony pozytywny.
Dla mnie zawsze najbardziej neutralni są specjaliści bez opinii i jeśli nie mam nikogo z polecenia od znajomych czy innego lekarza, to wybieram takich i sama sobie wyrabiam zdanie na podstawie styczności z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Ja jak widzę na znanym lekarzu po 500 opinii i same pozytywne to dla mnie taki specjalista jest z automatu skreślony, bo marketing szeptany wjechał mocno xD a znany lekarz jest z tego... no cóż, znany xD

Owszem, może mieć dany specjalista same pozytywne opinie, ale raczej nie w takich ilościach. Co do innych portali z opiniami, to też trzeba brać pod uwagę, że szybciej niezadowolony człowiek napisze negatywny komentarz, niż ten zadowolony pozytywny.
Dla mnie zawsze najbardziej neutralni są specjaliści bez opinii i jeśli nie mam nikogo z polecenia od znajomych czy innego lekarza, to wybieram takich i sama sobie wyrabiam zdanie na podstawie styczności z nim.

To też jest prawda :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×