Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powinam isc do psychologa?


Relkaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej pisze juz tu 2 raz ale mam powazny problem od 8 miesiecy meczy mnie mysl ze moge byc lesbijka dlaczego sama nie wiem zadalam sobie pytanie co jesli i no nieststy , teraz jest najgorzej mam orzyjaciolke przy ktorej czuje sie normalnie patrzac na nia nic nie czuje ale jednak same z siebie pojawiaja sie mysli ze sie z nia calauje czy cos w tym momencie ja totoalnie chce wrocic do domu ogarnia mnie strach obrzydzenie i jakas nie chec nie tylko mam tak z nia bo z wieloma ale jednak z orzyjaciolka ostatnio mam najgorzej ja nie wiem skad sa te mysli ale czesto mam takie dziwne uczucie w buzi jakby mi bylo nie dobrze obrzydza mnie to i tez la wstret ale tym dluzej mi nachodza te mysli tym bardziej sie boje i tym bardziej jest zle a zwlaszcza jak mam mysl ze sie z nia caluje .. podobaja mi sie chlopacy i jest jeden o ktorym ciagle fantazjuje np ze uprawiamy sex itp i to jest super jak mam sb pomyslec ze cos robie z przyjaciolka to nawet nie dam rady odrazu mi sie plakac chce bardzo mnie to meczy przez to jestem mega smutna boje sie spotykac z ta kolezanka i wogole z innymi dziewczynami (nawet mam tak z siostrami ) ale najgorzej chyba jest z ta orzyjaciolka a zwlaszcza ze kilka dni temu pogorszyl sie moj stan boje sie ze np podoba mi sie ona a ja o tym nie wiem ale patrzac na nia nic nie czuje dla mnie szczerze ladna nawet nie jest w sensie 4/10 itp ale bardzo sie boje co jakis czas ten lek sie powiesza a najbardziej z ta orzyjaciolka bo spedzam z nia duzo czasu nawet pomaga mi z tym chlopakiem ale drecza mnie mysli ze sie z nia caluje czy cos i bardzo wtedy mi sie plakac chce do tego mam wrazenie ze nigdy nie bedzie jak dawniej kilkanascie tyg temu to jeszcze jak sie z nia spotykalam na jakies jedzenie czy cos to wgl mialam malt lek ale od kilku dni sie piwiekszyl boje sie wgl z nia spotykac widziec jej a jak sie do mbie orzytyla ja powitanie to ja odpycham bo mnie to obrzydza chyba czy cos ja boje sie ze te mysli sa odemnie a ja o tym nienwiem ale mysoenie o chlopaku mi daje radosc a jak probowalam myslec o dziewczynach to nie umiem nawet nie wiem boje sie , mam tez inne natrectwa ale te sa slabsze . Powinnam zerwac orzyjazn z ta kolezanka ? Bo wsumie o tym myslalam ? Czy jestem lesbijka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×