Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw czy ptsd?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam duży problem i może ktoś mi coś doradzi. Otóż od jakiegoś czasu jak jestem w dużym lęku boję się ciemnych rzeczy których widzę "kątem oka" ale tylko tego wszystkiego co mam po swojej prawej stronie. Wczoraj np siedziałam na działce z rodziną za moją siostrą rośnie duży winogron. Który był w cieniu i    jak jak go widziałam właśnie tak "kątem oka" to się mega przerazilam. Później miałam jeszcze kilka raz takie akcje z innymi rzeczami. Albo np leżę w łóżku w sypialni mam po prawej stronie ciemna rolete i też czuję niepokój. Do tego męczą mnie różne wyobraźnia natrętne. Myślę że istotne jest ze ja i mój partner bardzo często się kłócimy. Wiele razy mnie zastraszal, krzyczał, często te kłótnie są już w nocy bo  on siedzi do późna popija a potem się awanturuje. W łóżku śpi po mojej prawej stronie. Czy możliwe jest ze to co się ze mną dzieje to zespół stresu pourazowego. I te ciemne rzeczy które mam po prawej stornie ktorych się boję to tak naprawdę jest podswiadomy zakododowny głęboko lęk przed moim facetem.? Czytalam też książkę pokonalem neriwce gdzie autor pisał że jak człowiek jest w zagrożeniu to mózg szuka jakby rzeczy których się może bać i wtedy boimy się m. In tego co widzimy Kątem oka. Pomóżcie proszę bo boję się że wariuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×