Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Matheo99

Problem i depresja...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo zostawiła mnie dziewczyna i nie umiem sobie z tym poradzić nie mam z kim rozmawiać... Pozwoliła na kontakt, ale ja to zepsułem... Zapytalem się jej czy zapozna mnie z jakas kolezanka bym wytrzymał te rozstanie jakoś i zablokowała wszędzie i nie odbiera telefonów... Nie wiem kompletnie co mam robić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy zapozna cie z jakąś koleżanką nie było mądre, na miejscu. 

Prawdziwa miłość AGAPE : Prawdziwa miłość do drugiej osoby nie zdradza, nie kłamie, nie oszukuje, nie obraża, nie okrada, nie wyzywa, nie naśmiewa się, nie bije, nie wyzyskuje, nie wykorzystuje, nie krzywdzi na inne sposoby. Miłość zła nie czyni drugiej osobie. Prawdziwa miłość jest nie tylko z zdrowiu ale i w chorobie, nie tylko z dobrobycie ale i w biedzie. Nie tylko w młodości ale i starości." Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje;... Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." - 1 KORYNTIAN 13 ... BÓG znany w JEZUSIE jest Miłością, pełen miłości agape i jest jej źródłem. Jeśli szukasz miłości to poszukaj wpierw tej BOŻEJ a ON może napełnić twoje serce tą miłością i pokierować ku kobiecie która też będzie ją miała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest szansa, że będzie wszystko dobrze i odblokuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogadałem i jest okej można zamknac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi