Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Direttore

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

jestem nowy więc pragnę się ze wszystkimi przywitać. Mam nadzieję, że będziemy mogli wymieniać się spostrzeżeniami i wiedzą.

Generalnie na co choruję jest w moim podpisie. Póki co nie leczę się u psychoterapeuty, ale chcę zacząć. Proszę o opinie nt. różnych typów psychoterapii:

T. PSYCHODYNAMICZNA (PSYCHOANALIZA), T. BEHAWIORALNO-POZNAWCZA, PT. SYSTEMOWA, PT. GESTALT, T. EGZYSTENCJALNA, T. KOMUNIKACYJNA, PT. ERICKSONOWSKA, LOGOTERAPIA.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

-- 22 sie 2014, 22:30 --

 

U mnie po leczeniu 10 mg fluoksetyny i 25 mg trazodonu nastąpiła chwilowa poprawa, potem znów spadek - zwiększenie dawki do 20 mg fluo. Następnie zmiana fluoksetyny na escitalopram 10 mg, zwiększenie trazodonu do 50 mg i fototerapia - chwilowa poprawa, potem znów spadek - zwiększenie dawki do 20 mg escialo.

 

Nie wiem, co robić, wiem, że oba leki to SSRI a trazodon to SARI. Może powinienem przerzucić się na SNRI np. wenlafaksynę, SSRE np. tianeptynę, NDRI np. bupropion lub inne leki takie jak agomelatyna czy jakiś z grupy NaSSA, bo TLPD, IMAO i benzodiazepiny odpadają.

 

-- 24 sie 2014, 15:45 --

 

10 mg fluoksetyna i 25 mg trazodon (24.IV-27.V 5 tyg.)

20 mg fluoksetyna i 25 mg trazodon (27.V-18.VI 3 tyg.)

10 mg escitalopram i 50 mg trazodon (18.VI-31.VII 6 tyg.)

20 mg escitalopram i 50 mg trazodon (31.VII-

 

-- 24 sie 2014, 15:53 --

 

Błędy się wdały. Oczywiście fluoksetyna wpierw 20 mg, potem 40 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×