Skocz do zawartości
Nerwica.com

potrzebuję pomocy...


barakuda24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już prawie 27 lat. Jestem ładna i zgrabna. Mam kochającego chłopaka, wspaniałych przyjaciół i rodzinę. Mimo, że moi rodzice się rozwiedli, a Mama przez wiele lat (aż do teraz!) zmaga się z depresją, zawsze byłam w dobrym stanie psychicznym. Jak kamień. Coś się działo - ludzie dzwonili do mnie. Jeszcze 2 lata temu pędziłam samochodem uratować swoją przyjaciółkę przed samobójstwem. Wszyscy wiedzieli , że mogą na mnie polegać. Zaraz po studiach podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów doktoranckich. Lubiłam swoją pracę. Po roku zaproponowano mi współpracę międzynarodową - przyjęłam propozycję i odważnie podjęłam się wyzwania. Nie podobało mi się zagranicą, bo byłam sama, ale poznawałąm nowych ludzi, a "starzy" znajomi i rodzina odwiedzali mnie. W porządku. Po powrocie do kraju kontynuowałam projekt, razem z gościem z zagranicy. Współpraca układa się różnie , dziewczyna ma dziwne nastroje i małe doświadczenie a wysokie mniemanie o sobie, więc nie jest nam łatwo się dogadać. W każdym razie nei było źle, ale już od ponad miesiąca źle się czuję a od około 2 tygodni -fatalnie. Zasypiam zazwyczaj łatwo, ale budzę się w nocy. Gonią mnie myśli, mam poczucie, że z niczym w pracy nie zdążam i że ciągle popełniam błędy. Nie wiem, czy faktycznie nie dopełniam obowiązków przez ten stan, czy odwrotnie - ten stan pojawia się , bo rzeczywiście zawaliłam...Nie mam już siły. NIGDY tyle nie płakałam. jestem zmęczona, nie jem i jestem ciągle niewyspana. mam okropne myśli, dręczę tych, którzy mnie kochają - niknę w oczach, nie uczestniczę w rozmowach a jedyne momenty, kiedy się uśmiecham i coś mówię, to kiedy jestem już po kilku drinkach na imprezie, na które wyciągają mnie siłą...pomóżcie mi. boję się, że to mnie zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barakuda24, z tego co piszesz mam wrazenie, ze bardzo duza role w Twoim zyciu gra praca. Moze warto sporobowac wyrobic sobie do niej jakis maly dystans? Najwyrazniej jestes dobra w tym co robisz skoro dosajesz propozycje uczestniczenia w projektach, wiec sprobuj sobie troche odpuscic. Wiem, ze latwo sie mowi trudniej robi, ale tylko to moge Ci poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś porozmawia ze mną ?

Nie mam z kim porozmawiac a jest mi starsznie źle.

Mam zaburzenia lękowo-depresyjne. Nie ścimniam potzrebuje rozmowy.

 

-- 02 sty 2013, 16:39 --

 

Pani barakudo24 Pani ma w życiu za dobrze chyba i sie Paniw głowie juz miesza, albo jest Pani zwyczajnie najnormalniej w świecie chora psychicznie, i przestańmy sie tego wstydzić. Dobre leki i jest Pani domu.

 

-- 02 sty 2013, 16:41 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×