Skocz do zawartości
Nerwica.com

działanie forum na samopoczucie;-(


Gość kasia000

Rekomendowane odpowiedzi

chyba bede musiała sie z Wami pożegnać choc było czasem miło czasem mniej;-(

źle działaja na mnie fora internetowe na temat psychiatrii..a szczególnie leków..

biore jakiś lek a np. na kogoś nie działa ..zaraz wpadam w doła i już wiem ,że to lek nie dla mnie;-(że napewno nie zadziała...bo komuś nie pomógł;;( strasznie emocjonalnie do tego podchodzę ,zaburza to moje leczenie;-( :? naczytałam sie o odstawienu seroxatu (a jestem właśnie w trakcie odstawiania biorę juz 1/2 tabl)różnych rzeczy na forach zagranicznych paxil.progress-wpadłam w tekiego doła,że przestałam spać w nocy ,płakałam-ze nigdy mi sie nie uda go odstawić...że biorę straszny lek..czytałm różne HISTORIE GROZY,jak ludzie cierpią..wpadają w bezsenność.a ja właśnie ją leczę lerivonem, to normalnie spać przestałam..wkońcu pomału sie odkręcam ale sama sobie zafundowałam stres czytając to wszystko..a pewnie nie byłoby mi nic i czułambym sie dobrrze!

tak wiec muszę skończyć z internetem i zaufac mojej lekarce,która jest naprawde dopbrym fachowcem..a fora internetowe chyba sa nie dla mnie;-(

nie pomagaja mi w niczym bo rzadko cos dobrego na nich pisze przeważnie sa to histroie niepowodzenia z jakimś lekiem,czy złe objawy niepożądane..itp..

a historie dobre i optymistyczne sa żadko albo wcale---wiec trzymajcie sie zdrowo--papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w leczeniu i wychodzeniu na prostą.

Ja Cię rozumiem, bo sama niedawno musiałam sobie zrobić taką przerwę od forum, bo mi się przykro robi czytając większość historii forumowiczów :-|

 

Trzymaj się zdrowo :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×