Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Krejzi1

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Na obiadek sobie zżarłam steka (wege:p ), ryż i sałatkę z pomidorów. Na kolacje frytki
  3. Krejzi1

    Samotność

    Ostatnio kolega z pracy mi się zwierzał jak to randkując jego wybranki ‚nie doskakiwaly intelektem’. Nie miałam sumienia mu powiedzieć że stary przecież Ty sam jesteś debilem
  4. Żaba Monika

    Filmy i seriale

    Obejrzałam dzisiaj film "I swear", historię osoby z syndromem Tourette, film oparty na faktach. Był trudny do oglądania, tak naprawdę otworzył mi oczy na to, jak takie osoby mają przewalone.
  5. Dzisiaj miałam bardzo fajny dzień. Rano poszliśmy na spacer i do sklepu obejrzeć rowery, a po południu poszliśmy na randkę do nowego miejsca z jedzeniem, w dzielnicy, której nie znałam. Poszliśmy pieszo i było bardzo przyjemnie, wszędzie pełno ludzi, wszyscy siedzieli na zewnątrz i cieszyli się pogodą. Założyłam nową czerwoną sukienkę, a po powrocie do domu obejrzeliśmy ciekawy film ("I swear"). Miałam umyć okna, ale siostra zadzwoniła do mnie, że jej się śniło, że myłam okna i że wypadłam więc musiałam jej obiecać, że nie umyję a ja mam balkony za oknami, więc trudno wypasc. Ale przynajmniej miałam wymówkę żeby nie myć.
  6. Dzisiaj
  7. Ja prdl dzisiaj przy zachodzie słońca sobie biorę kąpiel w leśnej rzece w samych gatkach (bo boje sie nago), a tu jakieś głosy z daleka słysze, to się ubieram szybko w spodnie, a tu jakieś 4 młode dziewczyny sobie idą i mnie widzą z daleka, a ja biorę manatki i uciekam, a one mnie widzą, a za chwilę do wody wchodzą tam gdzie leżałem, a ja uciekłem, a mogłem ja sam i 4 dziewczyny, ehh
  8. Ale to by chyba dalo pracy bo trzeba by poprzenosic wszystkie tematy tam o tym. Przydałoby się wyróżnić choć z drugiej strony to w ogóle nie są zaburzenia psychiczne nawet tylko neurorozwojowe. Jakby inna bajka. Choć wcale diagnozy nie robi zwykle neuropsychiatra
  9. Ogólnie to spokojnie bez lęków i rano jest nawet ok, popołudniu do wieczora mnie łapie Jescze takie pieczenie w klatce i uczucie jak by mi było gorąco
  10. Blady tyłek. Wróciłem do zolafrenu bo zauważyłem że zolaxa słabiej działa i np. włączyły mi się lęki. Ale będe jeszcze próbował z innymi. Może zalasta? Wybór jest.
  11. Ja sobie narazie dam spokój z magnezem. Trzeba odpocząć. Ile tego można brać.
  12. Piękna pogoda i długi spacer z córeczką.
  13. W czwartek byłam w bibliotece i wypożyczyłam dwie książki z gatunku fantasy: "Fałszywy pocałunek" Mary E. Pearson i "Taniec złodziei" Mary E. Pearson, bibliotekarka mi je poleciła.
  14. Heledore

    Co teraz robisz?

    Piję wodę z cytrusami, no i przeglądam forum. Zaraz chyba wezmę się za sprzątanie i robienie obiadu.
  15. Nie mam dobrych doświadczeń z ludźmi z osobowością dyssocjalną. Najpierw uzależniają od siebie, a potem- to już czysta manipulacja i agresja. I wieczne przyznawanie racji, bo jak nie... szkoda gadać.
  16. Ja brałam doraźnie przy wystąpieniu napadu wejrzeniowego. Po wzięciu zdarzyło mi się pomylić klatki schodowe przy powrocie do domu. Taka jakaś byłam zakręcona. Niezbyt to przyjemne.
  17. A mnie denerwują słowa i zwroty, które ostatnio weszły do języka- szponcić czy słynne sześć-siedem.
  18. QUEEN24

    Usuwanie konta

    Witam ja również chciałabym usunąć konto że względu na niektóre osoby które mnie nie lubią mam to gdzieś ale nie mam już czasu na pisanie tutaj. Proszę usunąć szybko to konto z całą zawartością. Dziękuję
  19. Nie, brałem długo 8 mg I było ok. Nic mi się nie chce znowu już mam dość... Brakuje mi noradrenaliny. Zresztą ja mam też trochę takie niezdiagnozowane ADHD. Jak brałem mirte było trochę lepiej. Ale po niej mam znowu niepohamowany apetyt. W sumie akurat Edronax może by mu przeciwdziałał
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×