Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej nerwuski:)


pralinka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu już jakiś czas, ale teraz dopiero zdecydowałam się odezwać. Diagnoza - nerwica depresyjno-lękowa i cholerne natręctwa. Może "pocieszę Was", że bujam się się z tym już 15 lat, czyli można! Wtedy sięgnęłam dna, teraz mogę powiedzieć "raz góra raz dół". W tematach forum napiszę więcej, jak walczyłam o każdy dzień, jakie leki brałam i biorę, jak dziś funkcjonuję. Mam nadzieję, że znajdę tu pomoc i życzliwych ludzi:) Sama też służę pomocą, jeśli tylko potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie jest tak, że trwa cały czas. Mówię - raz góra raz dół - to ma miejsce w różnych odstępach czasu. Nie chcę nikogo martwic, ale mam wrażenie, że z tego się po prostu nie wyleczy. Przeszłam kilka kuracji - bez szpitala. Przegląd leków, że szkoda słów! Porównując początek nerwicy (koszmar i generalnie widziałam dno -koniec) ze stanem tak ok. 7-8 lat temu ( kiedy m.in. wmówiłam sobie ciążę do tego stopnia, że pojawiło się mleko w piersiach - to nie żart) i stan obecny (nocne nieuzasadnione niczym lęki, które pokonuję dzięki lekom; teraz już wiem - że natręctwo jest natręctwem i tylko ode mnie zależy, czy poradzę sobie z cholerstwem - to z terapii) - to tak sumując - nie jest tragicznie, ale nerwica nie ustępuje. Napiszę więcej w tematach na forum. Pozdrówka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pralinka, Ok czekamy a ja sądzę że da się z tego wyjść tylko trzeba chcieć i sobie uzmysłowić pewne sprawy :)

Teraz masz jakąś terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomad, No to się pomylił pójdź do psychoterapeuty i zapytaj o to psychiatrom nie koniecznie zawsze trzeba wierzyć mnie chciał mój wysłać na trening interpersonalny choć mam problemy z zaufaniem ludziom :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×