Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót libido po SRRI


LunaMinss

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie od odstawienia antydepresantów powróciły Wam funkcje seksualne? 

Ja na escitalopramie straciłam libido i zdolność do podniecenia/osiagnięcia orgazmu. Zmieniono mi lek na wortioksetynę bez efektu. Od dzisiaj nie biorę SSRI. Boję się że nie wrócą mi funkcje a nie mam nawet 30 lat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LunaMinss napisał(a):

Po jakim czasie od odstawienia antydepresantów powróciły Wam funkcje seksualne? 

Ja na escitalopramie straciłam libido i zdolność do podniecenia/osiagnięcia orgazmu. Zmieniono mi lek na wortioksetynę bez efektu. Od dzisiaj nie biorę SSRI. Boję się że nie wrócą mi funkcje a nie mam nawet 30 lat :(

Mi za pierwszym razem dopiero po około roku 😏 brałam paro. Teraz znowu jestem na paro i esci i wszystko leży 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Mi za pierwszym razem dopiero po około roku 😏 brałam paro. Teraz znowu jestem na paro i esci i wszystko leży 😏

Bierzesz paroksetyne i escitalopram jednoczesnie? Jaki to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiam na próbę SSRI. 3 lata brałam leki. Ostatnio dostałam burpropion dodatkowo ale brałam tylko 10 dni bo jeszcze gorzej było z seksualnością i odstawiłam.

Co z tego jak te leki poprawiają funkcjonowanie jak pogarszają relacje :(

Godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Mi za pierwszym razem dopiero po około roku 😏 brałam paro. Teraz znowu jestem na paro i esci i wszystko leży 😏

Strasznie długo czekałaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Takiten napisał(a):

Bierzesz paroksetyne i escitalopram jednoczesnie? Jaki to ma sens?

Biorę. Rano biorę paro która bardzo mnie muli, więc w porze obiadowej lekarz dorzucił mi esci aby mnie tak nie muliło. Do tego po esci jestem bardziej wesoła 

20 godzin temu, LunaMinss napisał(a):

Odstawiam na próbę SSRI. 3 lata brałam leki. Ostatnio dostałam burpropion dodatkowo ale brałam tylko 10 dni bo jeszcze gorzej było z seksualnością i odstawiłam.

Co z tego jak te leki poprawiają funkcjonowanie jak pogarszają relacje :(

Strasznie długo czekałaś...

Jesteś pewna że odstawić? Ja też to zrobiłam i Później miałam jazdy bez trzymanki z nerwicą. I po kilku latach wróciłam do leków. 

To prawda, długo czekałam ale było już fajnie naprawdę. I cieszyłam się że wszystko wróciło do normy bo czytałam że są osoby którym libido nie wróciło. A teraz u mnie leży totalnie i strasznie mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Biorę. Rano biorę paro która bardzo mnie muli, więc w porze obiadowej lekarz dorzucił mi esci aby mnie tak nie muliło. Do tego po esci jestem bardziej wesoła 

Rozumiem. Ja po paro ziewalem caly dzien, a po esci z kolei bylem czesto nadmiernie pobudzony. Pytalem bo jeszcze nie spotkalem sie z przypadkiem laczenia ssri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Takiten napisał(a):

Rozumiem. Ja po paro ziewalem caly dzien, a po esci z kolei bylem czesto nadmiernie pobudzony. Pytalem bo jeszcze nie spotkalem sie z przypadkiem laczenia ssri.

No ja po paro to bym ciągle spała, szczególnie że biorę 40 mg i mój dzień był po prostu do niczego a nie mogłam sobie pozwolić na nic nie robienie, szczególnie że mam dzieci. Więc lekarz kazał mi zacząć brać paro raz dziennie całą dawkę rano, i w około 13-14 esci. I naprawdę jest różnica. Gdyby nie esci to spała bym na okrągło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×