Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tylko ja tak mam?


śliwka_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam depresję.I nerwicę.I wydaje mi się,że nikt nie może cierpieć tak jak ja!?Włącza mi się jakiś egocentryzm i nie wiem co z nim zrobić.A później czytam posty innych i myślę-Nie,idiotko nie tylko Ty cierpisz na tym świecie.Mam wrażenie,że mój stan sukcesywnie się pogarsza.Nie stać mnie na prywatną terapię a na NFZ psycholodzy "trzepią" pacjentów na ilość a nie jakość.Nie czuję zaangażowania ze strony psychologa z NFZ.Sertralina już też nie pomaga po tych 7 latach a boję się ją zmienić na coś innego.Czasem pomaga mi pramolan jeśli nie mogę zasnąć.Nie mam pracy ,nie umiem podejmować decyzji.Mam wrażenie,że ledwo trzymam się na powierzchni.Choć zdaje sobie sprawę,że to tylko triki mojego umysłu i że nie jest tak źle jak mi się wydaję.Czuję się zaszczuta przez tą chorobę..i coraz częściej myślę,że tak już zostanie,że mnie pokona.Nie chce się tak czuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wydaje mi się,że nikt nie może cierpieć tak jak ja!?

 

Większość ludzi chyba tak się czuje. Są nas miliony, ale jak przychodzi dół albo atak to tak na prawdę jesteśmy z tym sami.

 

Jeśli chodzi o leki to nie jestem znawcą, mogę mówić tylko o tym, co sama zaobserwowałam.

Mam kumpla, który na jednym leku jechał przez 8 lat i też strasznie bał się zmienić. Ostatecznie udało się lekarzowi go przekonać i po zmianie różnica jest KOLOSALNA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,właśnie mnie się tak wydaję że ta moja sertralinka niewiele daje już.Wręcz mi zaostrza chorobę.Chodzi tylko o to,że niweluje mi ataki paniki a to dla mnie bardzo ważne.Męczę się bardzo,ale coraz częściej myśle o wenlafaksynie ale potrzebuje trochę poczuć się pewniej a na razie jestem w rozsypce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×