Skocz do zawartości
Nerwica.com

snuje się po Łodzi, szukam towarzysza, rozmówcy


aneta.lena.w

Rekomendowane odpowiedzi

Indywidualność to jedna z najważniejszych rzeczy jakie człowiek może mieć ;) A bycie normalnym i podporządkowanie się innym to nic dobrego :)

Ja sie nauczyłem żyć z tym, że jestem jedyny w swoim rodzaju, ale można znaleźć ludzi podobnych albo w jakiś sposób fajnych i wartościowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeważnie trafia się na nich najzupełniej przypadkowo - a ja chyba właśnie próbuje 'wywołać' przypadek i coś mi się nie udaje. szukam i szukam, ale ja chyba po prostu szukam tej konkretnej osoby, której już nigdzie nie ma i nie można z nią porozmawiać. nie wiem jak się wziąć w garść i się od tej myśli odczepić. chcę kogoś poznać, kto mi go zastąpi. jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę. po prostu wpadł mi do życia ktoś taki jak ja i akceptował mnie i miałam wreszcie komu poświęcić czas, nawet wtedy kiedy go nie miałam, a teraz znów nie ma nikogo. to frustrujące.

 

-- 18 mar 2013, 22:26 --

 

nie wiedziałam, że tak można, że może być ktoś tak do mnie podobny i że to nie będzie w internecie, tylko tak normalnie, że będzie można siedzieć z nim i wypijać hektolitry herbaty, gadać o jakichś niedorzecznych sprawach i cieszyć się tak bardzo na czyjś widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Kiedyś brzmi tak surowo. Jakby miało to być za kilka miesiecy albo za kilka lat. Mam nadzieję, że raczej chodziło o "później" :) Kiedyś mi dziewczyna na koniec spotkania powiedziała "do zobaczenia kiedyś" i zabrzmiało jakby już nigdy nie chciała sie spotkać (i coś w tym było)...

No ale dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×