Skocz do zawartości
Nerwica.com
Wszędzie

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Takie dziwne zawroty głowy, jakbym była pijana ... I czasem mam wrażenie że np jak się drapie chociażby po głowie że to nie siebie drapie, jakby zaburzenie czucia ... Zatkane ucho i zbiera się tam jakiś płyn koloru krwi (prawdopodobnie coś od zatok ale wiesz jak to jest ...) dodatkowo takie jak drażliwość, potrafię się wkurzyć i byle co - wcześniej się tak nie wkurzałam ... Zmiany nastroju ... I problemy z pamięcią i koncentracją
  3. Harding

    Co dziś na obiad?

    Leczo z czerwonej papryki i cukinii z dodatkiem jakiegoś mięsa.
  4. danka123

    Oddychanie

    Czy ktoś też ma lęk przed uduszeniem, hiperwentylacją? Uczucie jakby nie można było wziąć pełnego wdechu? Najmocniej dokucza mi to gdy mam gdzieś wyjść.
  5. Nie mogę chodzić przez poparzone nogi, do tego mam zaniki pamięci...
  6. Dzisiaj
  7. Lek nie wypał. Nie robił kompletnie nic pozytywnego.
  8. Chopin.( był obecny na pierwszym koncercie Liszta).
  9. Liszt Ferenc [pierwszy użył pojęcia recital]
  10. Wczoraj sobie przypomniałam w Nocy jakie tak naprawdę miałam symboliczne połączenie z Krzysztofem Krawczykiem w dzieciństwie, które zrozumiałam dopiero po Jego śmierci. Gdy byłam we wczesnej podstawówce nie pamiętam dokładnie kiedy, babcia z dziadkiem wybrali się na Jego koncert. Co jest najciekawsze, gdy oni byli na koncercie, babcia założyła mi na szyję swoje złote serduszko, miała taki piękny łańcuszek z tym złotym serduszkiem, ja go uwielbiałam, ale Ona nie chciała bym go na codzień nosiła, bo Jej gdzieś zgubię, albo mi się zerwie a był dla Niej ważny i akurat tego dnia, gdy pojechali na koncert, zostawili mnie samą w domu na te kilka godzin, ja sobie siedziałam, dotykałam tego serduszka i myślałam o Krzysztofie. Gdy babcia do Niego podeszła, prosić o autograf dla wnuczki, zapytał Ją o moje imię wiadomo i czy ja tutaj gdzieś jestem, bo On tak poczuł, że chciałby mnie zobaczyć, na to Ona stwierdziła, że zostałam w domu, ale ma przy sobie w portfelu moje zdjęcie więc Ona mu pokaże. Rozczulił się podobno nade mną i dał mi autograf z kasetą swoich utwórów. Jakie to było miłe tak naprawdę i szczególne, że coś go wtedy tknęło, a podchodzili inni brali autografy o żadne zdjęcia nie pytał i też tych kaset tak nie rozdawał. Dziadek był wtedy zazdrosny nie wiedział o co temu Krawczykowi chodzi. Potem po latach czułam jakby też m. in do mnie śpiewał, dla mnie, stał mi się bliski, nie natyle by żona mogła czuć się zazdrosna ; ) , ale to serduszko jakby nas wtedy łączyło, jakby podczas tego koncertu czuł moją miłość. Gdy zostałam zbanowana na depresji, poczułam świat relica, w Telewizji Polskiej non stop rozbrzmiewał ten utwór, który wczoraj wysłałam. A może już to kiedyś pisałam i mi się na nowo przypomniało..
  11. Chciałabym być teraz nad wodą, pływać w nurcie chłodnej rzeki. Zamiast tego zapierdzielam przy remoncie. I tak lato mija.
  12. Raczej wątpię. Ja 40 zmniejszyłem z dnia na dzień i nic. A raz przestałem brać na 2 tygodnie i też nic. Jest badanie że ludzie biorą ja raz w tygodniu i też działa bo ma długi okres półtrwania
  13. Większość raczej nie robi nic, oczekuje się że wy pierwsi zagadujecie. Generalnie. Ale jeśli się tobie tak zdarzało no to pewnie masz powodzenie, bo inaczej to nie
  14. Mam pytanie, czy to możliwe abym po dwóch dniach brania mniejszej dawki fluoksetyny, zaczęła odczuwać skutki uboczne? Ponoć fluoksetyna utrzymuje się w organizmie jeszcze jakiś czas po jej całkowitym odstawieniu więc nie powinno być to zbytnio odczuwalne, tymczasem ja od 2 dni biorę dawkę o połowę mniejszą niż dotychczas (zalecenia lekarza, mam przejść na inny lek) i mam wrażenie, że już odczuwam skutki uboczne (zwiększone lęki, przyśpieszone bicie serca). Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Czy to może ja po prostu się nakręcam?
  15. Moje się spełniają Masz wadę wzroku?
  16. Harding

    zadajesz pytanie

    Wg mnie szpecą ciało i są ohydne A Ty?
  17. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Nie mam Umiesz szydełkować?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×