Aktywne wątki (bez zabaw)
Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Jest lepiej. Ten sulpiryd mi pomaga i stopuje mi w głowie to napięcie związane z zakupami. Nie męczy mnie to już.
-
No to milego masazu i niech Ci az za bardzo nie rozluznia tej twarzy, zeby nic nie wisialo
-
Tak, niestety teraz są już na tyle uciążliwe te objawy ,że nie daje czasem rady plus tworzy się ten taki dziwny jakby lęk przed lękiem ,że zaczynam często rano myśleć czy mnie znowu nie złapie i sam sobie tworzę napięcie. Mózg się sam nakręca bez większego sensu.
-
Tylko 7 lat? Może tylko jeszcze 70 lat?
- Dzisiaj
-
KLOZAPINA (Clopizam, Klozapol, Symcloza)
Lusesita Dolores odpowiedział(a) na realbarca temat w Leki przeciwpsychotyczne
Nowe dawkowanie 50-50-200 bez tej otępiającej senności -
Dzieńdoberek
- Wczoraj
-
O kurczę to słabo a przeszło mu później jak zmienił leczenie?
-
Miałam nową, ale swoją z chrztu do dzisiaj mam w szafie i tak, też jest cała żółta i się skrzywiła trochę. Z komunii też zresztą mam
-
Koniec z tym
-
Zaglądałem tutaj. Juz prawie rok od pierwszego wpisu. Niby rok a u mnie szmat czasu. Niesamowite ile przez ten rok sie o sobie dowiedzialem, ile książek, ile podcastów. Poszedłem w stronę traumy, sensitive experiencing, IFS, teorii poliwagalnej. Uczę sie siebie, swoich reakcji, coraz lepiej rozpoznaje stany zamrożenia. Lęki są znacznie słabsze, właściwie są takim tłem. One dalej bedą ale ja inaczej reaguję na nie. Z książki "zakotwiczeni" podaje dwa fajne sformulowania: To jest chwila cierpienia Cierpienie jest częścią życia. Chcę być dla siebie dobry. 1. Moj uklad nerwowy odpowiada reakcją służącą przetrwaniu. 2. chwilę ochrony siebie zdarzaja sie kazdemu.
-
Klecę dodatkową kartkę do zestawu wiejskiego nabożeństwa majowego.
-
Pochwalcie się co sobie ostatnio kupiliście
Pieprz w moździerzu odpowiedział(a) na temat w Off-topic
Meeehehehehehehe -
Znowu zle:p jeszcze wielkanocne zapasy dogorywają haha. Ale mam zamiar je zużyć na naleśniki na bogato. Jeszcze lody z zamrażalnika do mnie wołają
-
Może to u mnie było
-
A nie wiem nawet co było w tym poście, ktoś chyba usunął konto i chyba nie jestem najlepszą osobą do wypowiadania się w temacie relacji bo jestem społecznie niewydolny. Pracując zdalnie już do reszty zdziczałem. Boje się ludzi i w sumie nawet jak ktoś mnie dobrze traktuje to potem się wycofuje i znika.
-
Ja ze 2 godziny rąbałem drzewo, sękate dziadostwo i się zmęczyłem przy tym, ale po wysiłku fizycznym człowiek taki jakiś bardziej zadowolony
-
Męczę się nadal przy serialu Silos
-
brak rzeczy, które wkurzają
-
Wyraź siebie przez Muzykę
digital extasy odpowiedział(a) na You know nothing, Jon Snow temat w Off-topic
-
-
Bo nerwica lubi też atakować na różne obszary. Raz tu raz tam. Jak już "opanujesz" jeden obszar (np. u mnie było to lęk przed zemdleniem) to przerzuca się to na coś innego. I tak dalej i tak dalej
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane