Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki lek na apatię po benzo


rawyolks

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki lek może pomóc mi na apatię? Prawdopodobnie wywołaną przez zopiklon i różne benzo na dzień.

Nic na rpw. Od lekarza dostałem karbamazepinę, ale nie czuję żadnej poprawy.

Z pozostałych leków używam tylko escytalopram 10mg, wcześniej używałem wenlafaksynę.

 

Z ogólnodostępnych suplementów używam l-tryptofan, melatoninę i maksymalne dawki cytrynianu magnezu, chlorku potasu i dużo soli.

 

Może ktoś ze znajomością angielskiego i ogólnym rozeznaniem w lekach wyciągnie coś z tego:

 

Examples of prescription medications include:

antidementia agents, which treat Alzheimer’s disease, such as donepezil (Aricept), galantamine (Razadyne), and rivastigmine (Exelon)
cerebral circulation and metabolism stimulants that treat symptoms of stroke, such as nicergoline (Sermion)
dopamine stimulants, which treat Parkinson’s disease, such as ropinirole (Requip)
antipsychotic agents, which are used to treat schizophrenia
psychostimulants, which are often used to treat apathy with no known underlying cause (examples include methylphenidate (Ritalin), pemoline (Cylert), and amphetamine)

 

I też nie wiem jak odstawić benzodiazepiny. Dosłownie nie nadaję się do niczego bez nich, wszystko wydaje mi się za trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×