Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

rawyolks

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 1. Jaki lek może pomóc mi na apatię? Prawdopodobnie wywołaną przez zopiklon i różne benzo na dzień. Nic na rpw. Od lekarza dostałem karbamazepinę, ale nie czuję żadnej poprawy. Z pozostałych leków używam tylko escytalopram 10mg, wcześniej używałem wenlafaksynę. Z ogólnodostępnych suplementów używam l-tryptofan, melatoninę i maksymalne dawki cytrynianu magnezu, chlorku potasu i dużo soli. Może ktoś ze znajomością angielskiego i ogólnym rozeznaniem w lekach wyciągnie coś z tego: Examples of prescription medications include: antidementia agents, which treat Alzheimer’s disease, such as donepezil (Aricept), galantamine (Razadyne), and rivastigmine (Exelon) cerebral circulation and metabolism stimulants that treat symptoms of stroke, such as nicergoline (Sermion) dopamine stimulants, which treat Parkinson’s disease, such as ropinirole (Requip) antipsychotic agents, which are used to treat schizophrenia psychostimulants, which are often used to treat apathy with no known underlying cause (examples include methylphenidate (Ritalin), pemoline (Cylert), and amphetamine) I też nie wiem jak odstawić benzodiazepiny. Dosłownie nie nadaję się do niczego bez nich, wszystko wydaje mi się za trudne.
 2. Dzięki, tak właśnie zrobiłem i zaskakująco dobrze zadziałało.
 3. Ja nigdy nie miałem takich objawów. Za to czuję takie dziwne jakby napięcie? Lekki szczękościsk, zgrzytanie zębami, itp. czy to normalne?
 4. Jak nigdy nie używałeś benzo, to po dwóch miligramach, będziesz w stanie co najwyżej oglądać telewizję Potnij tabletkę na ćwiartki i dobieraj sobie.Mogę zapytać co to dokładniej znaczy, że "uważają"?
 5. Czy ktoś może chciałby opisać swoją higienę snu, co konkretnie robicie przed pójściem spać?
 6. Jak czytam "may" to od razu podświadomie dopowiadam "or may not" Tak czy siak dzięki za link, ciekawe. Wypróbuję dzisiaj akurat nie mirtazapinę, ale mianserynę, tylko nie wiem czy nie skombinować jej z benzo?
 7. Witajcie. Zmagam się z potężną bezsennością. Dzisiaj pierwszy raz użyję mianserynę - Lerivon 30mg. Czy skuteczniej by zadziałał z jakimś benzo (estazolam, alprazolam, clonazepam)? Pozdrawiam!
 8. Dzięki. Użyłem wczoraj 150mg i efekt faktycznie był słaby, postaram się o mirtazapinę/mianserynę.
 9. Jaką dawkę można bezpiecznie użyć na mocną bezsenność? Dla osoby już bardzo przyzwyczajonej do zolpidemu i ogólnie benzo.
×