Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Pomozcie bo nie wiem czy brac Parogen..
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na Domenicopp temat w Leki przeciwdepresyjne
Nie pytaj najlepiej. -
To już koniec naszej relacji. Nowy etap.
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na Verinia temat w Problemy w związkach i w rodzinie
Nowy etap bez faceta czy jak? -
Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na mysia temat w Nerwica lękowa
Jakie dokładnie? -
Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na LINA temat w Nerwica lękowa
Ciekawe ta chipochondria? -
Lekarz zaproponował mi leki przeciw cukrzycy na odchudzanie
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na lorana temat w Off-topic
TSH ? Jakie jest złe. -
Polityka polityką? Każdy bawi się w politykę.
-
Leki uspokajające a nadciśnienie? Czyli te i te łączą się.
-
Czy to schizofrenia? Leczenie jest niezbędne?
Małgorzata999997 odpowiedział(a) na Młoda11 temat w Schizofrenia
Psychoza po lękowa może? -
Dlaczego?
-
Przecież jest na forum napisane żeby nie doradzać leków. Zwłaszcza takie leki.
-
No to ja rozumiem luz. Kicia to potrafi koty tak mają.
-
Wenlafaksyna, mirtozapina. W pół roku 15 kg przytycie. A raczej „ulanie” na twarzy, rękach , brzuch. Całe ciało jakby napuchło
-
Spośród tych leków w pierwszej kolejności o powstawanie obrzęków obwiniałbym pregabalinę. Przecież to lek przeciwnadciśnieniowy. Co prawda diuretyki też stosuje się w leczeniu obrzęków, ale takie dodawanie kolejnego leku jedynie celem powstrzymania działań ubocznych drugiego nie zawsze jest dobre. Zwłaszcza, że przyczyna tutaj chyba nie jest do końca jasna. Ja bym polecał na początek zmianę diety - zwiększenie nawodnienia i ewentualnie suplementację naturalnymi diuretykami takimi jak np. pokrzywa. Jakie SSRI to u ciebie powodowały?
-
Niech mi ktos powie proszę,ale ktos kto bierze Kwetiapine juz dluzej i mu pomaga...Czy na poczatku brania zanim sie lek rozkrecil moze byc totalne zamulenie i ono przechodzi w miare zwiekszania dawki ? Tylko to mnie interesuje ,czy to odmóżdżenie i powolnosc maja szanse zamienic sie w dobra energie i wyjscie z lęku i depresji.Czy raczej to juz nie ma sensu brnąć w to dalej.Dzieki za uwage.Prosze o odpowiedz.
- Dzisiaj
-
Zmęczony. Wczorajszy dzień mnie przeorał..
-
Czy ktoś z was żałuje, że zaczął się leczyć lekami?
acherontia styx odpowiedział(a) na shaam20 temat w Leki
Nie, nie żałuję. Na pewnym etapie miałam już tak dobrane leki, że swoje robiły, nie dając przy tym żadnych skutków ubocznych. -
Związek pomiędzy schizofrenią a paleniem tytoniu.
mrNobody07 odpowiedział(a) na temat w Schizofrenia
Podobno 80% osób chorujących na schizofrenię pali papierosy. -
Tak leki ssri powodowały u mnie „ulaną” twarz niestety. Podejrzewam że to przez nabieranie wody przez organizm
-
Teraz to wiemy że to margines, bardziej chodziło mi o ówczesny stan rzeczy. Też było więcej żydów to były nastroje przeciw, teraz ich nie ma to też nie ma nastrojów. Nie wiadomo jakby było gdyby byli. Może Braun by miał 70 proc poparcia Jak chodzi o te sondy na ruskach to polecam kanał 1420 by Daniil Orain. Czasem jak się trafi taki Rosjanin co mówi 100 proc prawdę jak jest, jak ten chłopak w czapce co w komentarzach miał podziw i troskę, to się robi ciepło na serduszku. Fajny był też odcinek jak pokazywał album zniszczonych miast, mariupol wtedy na pewno. To rzucali okiem i nie chcieli mówić nic, lub dawali niemy znak że wiedzą. Oczywiście inna grupa gadała że to dekoracje. To samo władza im tłumaczy o buczy irpieniu itd ciała na ulicach dekoracje. Pisze takie oczywiste fakty, ale może ktoś tam nas czyta, może ktoś się czegoś dowie:)
-
Czy ktoś z was żałuje, że zaczął się leczyć lekami?
mrNobody07 odpowiedział(a) na shaam20 temat w Leki
Mam ambiwalentny stosunek do mojego leczenia farmakologicznego. Z jednej strony wyciągały mnie z dużej depresji, pomagały spać po latach bezsenności. Tłumiły objawy nerwicy, a z drugiej strony skutki uboczne i ich wpływ na codzienne funkcjonowanie -
Endeavor
-
Poproś lekarza o lek Tialorid. Pozwala pozbyć się obrzęków skóry. Działa moczopędnie. Ja zażywam I w końcu widzę kostki
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane