Skocz do zawartości
Nerwica.com
Wszędzie

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Uważam, że jak najbardziej. Już Platon pisał, że ćwiczenia fizyczne mają ogromny wpływ pozytywny na „ciało i ducha” Wróciłem nie dawno do ćwiczeń i po treningu wychodząc z siłki czuję jakby 20 kg. z barków mi zeszło.
  3. Nie wiem, niektórzy boją się rozpoznania, a jednocześnie chcieliby kogoś poznać. Dlatego mogą dodać się np w mieście obok. Rozne mają lęki ludzie:)
  4. mrNobody07

    Czy masz?

    Nie mam a Ty?
  5. Prawda jest taka, że to mogą być objawy niemal czegokolwiek, w tym po prostu przemęczenia i nerwicy. Ale wiem, jak to jest... I jak ta gastro?
  6. Umożliwienie identyfikacji [np. zwłok]
  7. Tak jest, zgadza się. A potem po śmietnikach to leży i jeszcze czasem jest problem, żeby dobór to wziąć za darmo.
  8. Też Na ilu pogrzebach byłeś/aś w życiu?
  9. Harding

    zadajesz pytanie

    W ogóle Jak często czytasz gazety?
  10. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Ostatnimi czasy 10 złotych Umiesz pływać więcej niż jednym stylem pływackim?
  11. Harding

    NOWE Czy masz?

    Nie mam Masz koszyk wiklinowy?
  12. Harding

    Czy masz?

    Mam Masz smartwatcha?
  13. Harding

    Co jest gorsze X czy Y?

    Potop Tsunami czy wylew rzeki?
  14. Narty Czat Interia, Gadu-Gadu, Messenger?
  15. Harding

    X czy Y?

    Nostradamus Pies czy kot?
  16. Harding

    NOWE X czy Y

    Geralt Złoto czy srebro?
  17. Harding

    HIT czy KIT?

    Hit Ser edam?
  18. Harding

    NOWE Skojarzenia

    Pozbawienie wolności
  19. Może nie tyle co wieśniackim a prostackim, choć to się łączy niestety.. Ale Jego sprawa byle awanturne baby, wpieprzające się we wszystko, niszczące własne dzieci awanturnice czy ganiające za innymi niż własnym chłopem lepsze, już nie mówiąc o ich "stylu" wyglądu by go coś podniecało. Zresztą co go nie podnieca, lista z Polski do Turcji by wyszła ile tej zbieraniny się nazbierało, nimi zakończył wszystko. Szkoda Ani, Natalki, Oliwii, Elwiry, Aliny, one są ze świata relica, nawet wstyd przed tą Eweliną z końcowki Alone, zdecydowanie większy poziom stylu bycia. Jeszcze do tego się dowiedziałam rano, że cień wiatru podobno maczał palce w morderstwie prawdziwej sowy, raz że sowy są pod ochroną, a dwa że podobno je kochał. Ciekawe, wszystko jest do ustalenia.
  20. A niby co jest w sklepach których tylko kupujemy? Jak zawozilismy ziemniaki do hurtownia który potem na biedronke dawał, to widziałam tam 5 metrowe stosy pomidorów, pięknych duzych zdrowych tyle że nieforemny kształt oraz zbyt duże urosły i było to odpadem. A niby co jest w sklepach których tylko kupujemy? Jak zawozilismy ziemniaki do hurtownia który potem na biedronke dawał, to widziałam tam 5 metrowe stosy pomidorów, pięknych duzych zdrowych tyle że nieforemny kształt oraz zbyt duże urosły i było to odpadem.
  21. Bardzo lubię fotografować i będę tutaj zamieszczała swoje zdjęcia z różnych wycieczek na mieście. Stare Miasto:
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×