Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw/bez offtop)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. take

    Wkurza mnie:

    Podejście moich rodziców do życia. "Normolstwo". Zło samo w sobie (które nie jest czymś odczuwającym).
  3. Catriona

    Ku lepszemu

    Narzekacie, że się z forum robi ściek a sami go robicie @Sigrid fajnie, że jednak jesteś z powrotem Zaglądaj regularnie i dziel się tym co u Ciebie i jak się czujesz.
  4. Smartfony były już przed 2010 ale one były drogie, biznesowe, mało kto sobie mógł na nie pozwolić i nie było wówczas tylu aplikacji i mediów społecznościowych.
  5. seleneles

    Chaos

    U mnie też, ale były też kiedyś objawy agresji i paradoksalnie czułem się wtedy lepiej, bo przynajmniej coś mnie obchodziło.
  6. Ale Ty chyba jeszcze nie jesteś starcem oni się już pewnie nie zastanawiają nad skutecznością
  7. Super. Właśnie tak biorę. Mała dawka, ale nie codziennie. I serio... Lepiej nie brać dużych dawkach, bo to droga do piekieł.
  8. Też niewyspany, popiskuje mi w prawym uchu, na nic za bardzo nie mam ochoty, oprócz szluga, ale nie chce mi się wyłazić z domu po niego.
  9. Dzisiaj
  10. Ważę 78 kg przy wzroście 170 cm, nie chciałbym tylko brzuchola. Przy chudnięciu to brzuchol chudnie jako ostatni.
  11. "Nie ma ucieczki od wspomnień, ani od wyrzutów sumienia na tym świecie. Duchy naszych głupich czynów będą nas prześladować, z lub bez naszej skruchy".
  12. Mówi się że dobrze jak pary się uzupełniają (czyli są inni). Ale ja mówię i niektórzy też że lepiej gdy są jak najbardziej podobni A cóż to za kategoria? Znajomi są znajomymi to muszą być sprawdzeni. Chyba że ci chodzi o cbs
  13. Wczoraj
  14. Jak ktoś pali nałogowo, bez umiaru jakiegoś, codziennie i duże ilości to nic dziwnego że wywala korki. Wszystko ( np prawie ) jest dla ludzi, byle z głową. Inna sprawa jak po paleniu bucha występują urojenia, manie, psychozy
  15. brum.brum

    Siema.

    Czasem bywa zupełnie inaczej, z mojego doświadczenia. Na przykład uważam , że ktoś mnie nie lubi, a okazuje się wręcz przeciwnie.
  16. Mega dobrze Ci unormowali te leki w szpitalu. Pamiętam jak było nieciekawie pod tym względem. A teraz na plus mega. Fajnie że tak wyszło. Oby jak najdłużej To dużo. Gratulacje oby jak najdłużej
  17. Mam ten sam problem. Wcześniej wrzuciłem wieksze zdjęcie, a teraz ile bym nie zmniejszył "wagi" pliku i wymiarów, to ni chu chu.
  18. Młodsza siostra nazywała mnie często "zj****" czy "debilem", w mojej miejscowości mogę mieć podobną opinię Siostra też słabo radzi sobie w dorosłym życiu, ale nie tak bardzo źle jak ja, bo nigdy nie była u psychiatry, a mimo tego i mimo nieposiadania orzeczenia o niepełnosprawności była na stażu z urzędu pracy, gdy była młodsza niż ja w momencie, gdy znalazłem swoją pierwszą pracę w dorosłym życiu (roznoszenie ulotek przez kilka dni po kilkadziesiąt minut dziennie bez umowy pisemnej, dorywczo). Niektórzy (np. mama) mogą moralizować moją niepełnosprawność, nazywając mnie np. "leniem". Chyba "nie zachowuję się normalnie". Nie umiem żyć "jak inni", wydaje mi się to bardzo obciążające i wymagające, w dodatku "normicki" styl życia mnie nie pociąga.
  19. Zaczęłam "Rycerz Siedmiu Królestw" Martina. Jak dobrze wrócić do tego świata.
  20. Rozumiem. Czyli to nie tylko u mnie coś takiego. Czasem irytuje to, bo są odczuwalne, ale przechodzą, więc tyle dobrego.
  21. Ostatni tydzień
  22. Dalila_

    Osobliwe "ŚWIRY"

    no i z czego tu się cieszyć? Przecież ona powinna być może mieszkać nawet w takim miejscu jak dom opieki czy coś skoro jest aż taka uciążliwa czy nawet psychiatryk skoro brat wzywa to znaczy że jej potrzeba leczenia Czemu śmiejesz się z niego... Ale zgadzam się z Tobą że robi z siebie brudasa. Autorze wychodzisz do seksuologa a jestes brudny na pewno masz specyficzny zapach którego nie czujesz To może być dobry pomysł
  23. Dalila_

    Kto dzisiaj ma urodziny?

    @Morvenahm no tak to mogło być przytyk do Ciebie
  24. brałem ale krótkoterminowo, chodzi mi o dłuższe, chociaż widzę że moje problemy gastryczne ostatnimi czasy to jednak efekt nerwicy bardziej niż formy podawanego leku. No ale zostawiam już to pytanie, może zapoczątkuje to też jakiś temat tych tabletek odt.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×