Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Fobic Rozumiem , mam zamiar zainwestować w bieżnię i zacząć biegać , może to chociaż trochę pomoże w tym trudnym czasie... u mnie na ten moment nic kompletnie nie sprawia przyjemności , może czasami papieros chociaż też wkrótce mam zamiar rzucić palenie. Dziękuję za rozmowę i słowa wsparcia
  3. Woda Japonia, Chiny, Korea Płd.?
  4. Smutno. Pojechałam do rodziców po pracy, bo inaczej sięgnęłabym od razu po jakieś środki odurzające. Jak zwykle napakowali mi jedzenia do domu, o które nie prosiłam, tak mnie kochają, a ja ich zawodzę... Z trudem na nich patrzę po tym, co im wyrządziłam. Mama mnie zawsze tak mocno ściska na pożegnanie, jakby nie chciała mnie puścić, a ja nawet nie potrafię spojrzeć w jej oczy, od razu chce mi się wtedy płakać. Wróciłam do domu, chciałam sobie zrobić coś do jedzenia, ale zaczęłam ryczeć. Ciągle myślę o nich i ryczę. I nie mogę przestać. Nie mogę, nie mogę, te myśli mnie zabijają, nie mogę, nie mogę.
  5. Harding

    zadajesz pytanie

    Nie boję się, bo dostaję znieczulenie Boisz się jakichś badań?
  6. Żeberka [z anyżem, potrawa]
  7. Maat

    zadajesz pytanie

    Tak. Szanuję to, że ktoś mi ufa i powierza coś ważnego. Boisz się dentysty?
  8. Tak,ale nie lubiłam w- fu. Lubiłeś lekcje historii?
  9. W roku 2006 kilka miesięcy Ćwiczyłaś na WF-ie w szkole?
  10. Dorwalam w Intermarche smak Caramel, właśnie pije. Dobra, ale szczerze to chyba najdroższa herbata jaką sobie w życiu kupiłam z takich sklepowych. Kosztowała 10,99 zl. Niektore smaki były na przecenie, ale ten akurat nie. W Rossmanie w ktorym bylam byłya tylko w 4 smakach. Kto wie, może jeszcze się zdecyduje na jakieś bardziej orzeźwiający smak. W końcu raz sie żyje .
  11. Harding

    zadajesz pytanie

    Tak, lepszym słuchaczem niż rozmówcą Jesteś dobrym powiernikiem tajemnic?
  12. Spacer Złoto [Au], srebro [Ag], platyna [Pt]?
  13. Krem. Spacer, bieganie, pływanie?
  14. Złoty Krem, balsam , serum?
  15. Maat

    zadajesz pytanie

    Nie. Jesteś dobrym słuchaczem?
  16. mienta

    zadajesz pytanie

    nie, ale raz dałam za dużo pieprzu winisz innych za Twój los?
  17. mienta

    Pytania TAK lub NIE

    nie często użalasz się nad sobą?
  18. @Paulapink również miałem etap myśli samobójczych, które dręczyły mnie każdego dnia. Od tego masz wenlafaksynę, która powinna w końcu przynieść jakiś efekt. Jest też spora szansa, że to minie z czasem, a leki pomogą ci przetrwać ten trudny czas. Co do anhedonii, dziś jest niewiele rzeczy, które sprawiają mi przyjemność, jak muzyka, czasami jakieś dobre jedzenie, czy dobrze wykonana praca. Nie czerpię za bardzo przyjemności z rozmowy z kimkolwiek, choć pracuję nad tym, mimo wewnętrznej niechęci. Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale pamiętaj, że to nie musi trwać wiecznie, lecz również nie zniknie z dnia na dzień. Potrzeba czasu na unormowanie się takich rzeczy. Dobrym pomysłem jest uprawianie regularnie jakiejś aktywności fizycznej.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×