Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. alone05

    czego aktualnie słuchasz?

    Zakochałam się w tej piosence, śliczna piosenka, śliczny głos Rozenka
  3. Oczywiście, że mam takie poczucie. W sobotę pamiętam, że wypiłam kawę, zjadłam śniadanie, trochę poczytałam i zasnęłam. Trudno nie mieć takiego poczucia jak w moim kalendarzu sobota powoli przestaje istnieć.
  4. Ja lubię wmawiać sobie choroby, lubię czytać o chorobach psychicznych i zaburzeniach psychicznych, dopasowuję sobie objawy danego zaburzenia do swojego samopoczucia, z internetu wiem co mi dolega, nie muszę iść do lekarza, nie lubię lekarzy, bo oni chcą tylko zarobić.
  5. Za mało się starałeś. Może się pobawisz w następnym tygodniu; ) Gdy zaczynały mi się najładniejsze sny, wiadomo co ... Niezadowolona jak zwykle o tej porze, później mam nadzieję będzie lepiej.
  6. Przeczytaj wszystko ze zrozumieniem to zrozumiesz. A jak nie jesteś w stanie pomóc to nie pytaj, to sprawa dla policji.
  7. Ujowo. Miałem się wczoraj wybawić z kobietą w klubie, ale mnie olała... Mogłem się domyślić że tak będzie...
  8. A to akurat żaden problem.... polecimy w nocy!
  9. Nie. Ile pln jest warte dla Ciebie czujesz życie?
  10. To jest myślę bardzo złożone. W ogóle jak pojęcie zdrowia i choroby - nieostre, zmieniające się w czasie itp, szczególnie w aspekcie zdrowie psychicznego. Kiedyś bycie gejem było wszak uznawane za chorobę, a to tylko jednej przykład. Ja uważam, że ogólnie wszyscy ludzie powinni mieć zakaz rozmnażania
  11. Przyjrzyj się to nie mucha robaczek Ale nie wiem jaki
  12. Dzisiaj
  13. Napisałaś ze jestes codziennie gwałcona,co miałas na mysli?
  14. Tak, i polecieć na słońce w nocy, żeby mnie nie spaliło.
  15. To jest mocne Sorki że pytam ale co masz zdiagnozowane,na co sie leczysz?
  16. Ten drugi lepszy @spidi ale i tak nie mój klimat ; )
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×