Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Odkrylam zayebista piosenkę comy której wcześniej nie znałam na tym forum. A na srafe mogę jedynie odkryć czym jest alkoholizm i obsesja na moim punkcie a podczytywanie z krzakow ma jakis kod schorzenia? Jak sobie wejdziecie w liczbę użytkowników online z anonima widać ile ‚gości’ obczaja ten temat, trochę creepy to jest jednak. Takie niby nie ja nie nie moje klimaty a potem raporty na srafe , bekaaa
  3. Utrzyj pieprz moździerzem, dodaj łyżkę miodu i zalej litrem spirytusu
  4. Hejo co tam na srafe powrot blokersów? Smuteczek
  5. Laktoza jest w słodkim mleku. To cukier, który jest pożywką dla bakterii zakwaszających mleko. W kefirze oprócz bakterii są też drożdże.
  6. Niestety, lek rozsadził mi wątrobę na tej wyższej dawce. 85 alaty i 53 aspatu i to mimo brania ursopolu. Lekarz na 99% każe mi odstawić lek.
  7. @Pokraka może tutaj sprzedasz mi ten patent na wyzdrowienie lepszy od herbatki tymiankowej?
  8. Ja też. Kolory robią klimat. Mi się też podoba kolor niebieski.
  9. W moje urodziny awantury, gówno, roz/cenzura/ organizmu, ale teraz sobie innych wrześniowych będzie wielbił, żeby na złość mi jak dziecko robić. Mam do 14 dostać prezent wiesz jaki. Nie będę już pisać, administrator źle się czuję z szacunku do Niego nie będę wyzywać i go denerwować.
  10. Dzisiaj
  11. Krejzi1

    czego aktualnie słuchasz?

    Super !! Słucham trochę comy ale tego nie znałam
  12. Biegnij po babcie i męcz starszą kobietę, bo Ci prawdę napisałam. Wstyd cieniu wiatru, wszystkie Panie w podeszłym wieku dręczysz jaja sobie z nich robisz a dziadków zabijasz.
  13. To z zalet. Mogę jeszcze wspomnieć o somatycznych objawach nerwicowych. Przed tą całą galaktyka miałem głównie potliwość przez stresy chodź przeszedłem przez całe spektrum jak nawalające serce, przyspieszony oddech itd. Nwm czy może być gorzej niż jest teraz, za każdym razem jak czuję jakiś większy lęk to odcina mi oddech niemalże do 0 i dostaje wręcz drgawek na tle nerwowym, choć już rzadko mi się to zdarza. Za każdym razem jak głęboko medytuje, skupiam się na relaksie, myślach i cielesności to mi drętwieją nogi i ręce a twarz blednie.
  14. @Verinia Ja w przedpokoju mam ściany w kolorze malinowym i też z brokatem. Nie znoszę współczesnej mody na surową czarno-biel i szarość.
  15. Nikt się nie rozwinie, będzie zacofanie i wielbienie śmieci, które cienia wiatru podniecają. Już takie fakty wychodzą, że nawet dzieciom w szkołach oceny trolluje. Jak pocek nic nie zrobi tak gówno będzie, bo On prawdziwym cieniem wiatru jest a ten z depresji zniszczy tych, którzy mu się nie podobaja. Szczur co najwyżej w kalectwo wpuści by emocje wyciszyć, a potem kaleków pocieszać i w kalectwie utwierdzać. Nie poniżajcie się przed cieniem wiatru.
  16. @Grouchy a dzieki. Dodaje uroku. Jeszcze jest posypany brokatem
  17. Wstydź się Waldku wielki grafiku byś Ty w takim gównie uczestniczył, że Ty z Willow musisz się pomasturbować z zazdrości o to by Szczur mi się z cieniem wiatru jak przyzwoitki wpie*dali w miłość czy Willow z Beatą, bo skoro Willow sie o coś takiego masturbować musi to jak Ona brata Nelyssy kocha? To nie są urojenia, fiksacje ja to nagrywam i Cię wystawie zobaczysz, żeby Cię cały plastyk wyśmiał co Ty ze sobą robisz.
  18. Hej. Czekam już ponad miesiąc na odpowiedź
  19. Ostatnia litera! Zwierzyniec -> Chart
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×