Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Przypomnij jaka masz kategorię? Znów mieszamy wątki, zaczęliśmy o wojsku A był kiedyś taki temat apropos zasadniczej służby, może by warto to tam przeniesc
  3. O boże, znów chce zadać pytanie potrzebuje zadać pytanie A nie sposób mi szukać na telefonie tematu dawno nie pisanego. Wie ktoś więcej o sytuacji w Izraelu jaka jest szansa na pucz w tej chwili @Kiusiu?? i muszę zwrócić honor, bo się czepialam walk ulicznych A trafiłam na użycie tego co dziwne że tyle lat i nie trafilam
  4. Dobrze napisane było... Każdy ma prawo się wypowiadać i komentować na forum. Jeżeli ktoś potrzebuje wątek dla siebie aby nikt nie komentował to też ma do tego prawo. Wystarczy założyć...istnieją takie już na forum.
  5. Szkołę można dorobić gdybyś chciał. Teraz już masz wybór. Są szkoły dla dorosłych, kursy zawodowe... .
  6. Liceum ogólnokształcące. Niestety nie miałem możliwości wyboru szkoły...
  7. Dzisiaj
  8. @Jurecki tak, wyschnięty świerk Nic mu już nie pomoże, drzewo jak drzewo, nadaje się tylko do wycięcia i pieca.
  9. Standardowo. Zamulam na melinie w Warszawie i zaliczam kolejne przypały.
  10. menda

    Pytania TAK lub NIE

    kompletnie nie śledzę... jak oceniasz polski rząd? (rozwiń)
  11. owszem i to nie 1x co chcesz mi przekazać? (wiedza)
  12. menda

    zadajesz pytanie

    mam problemy z wężami! czym/kim jesteś? (no bez człowieka )
  13. menda

    Co jest gorsze X czy Y?

    bez teorii nie ma praktyki disco polo czy rap?
  14. yebać event, pojeździłem na treningówce i od razu endorfiny skoczyły!
  15. uważam, że to jest osobisty sukces, bo większość ludzkości potrzebuje kawy aby się "obudzić", czuj się wyróżniony! 10 km na rowerze treningowym chyba wystarczy na dziś
  16. A co z rodziną twoja lub żony wszyscy umarli lub się nie kontaktują?
  17. Jeszcze pytanko do osób którym sertralina pomogła - kiedy mniej więcej zaczęliście odczuwać pierwsze efekty działania leku? Albo jakąkolwiek poprawę samopoczucia? I kiedy skutki uboczne zaczęły u was znikać?
  18. no i czuję pogorszenie nastroju 6 dni brania amitrypttyliny
  19. Dzisiaj też nie jest u mnie za wesoło. Ciągle nostalgia. Nie przepadam za nudą . Ale, pogoda i pora dnia jeszcze to pogłębia.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×