Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Czyli nie przesadzasz z suplami i nie jesteś lekomanką? I tylko ja zwróciłem na to uwagę i nikt inny w Twoim otoczeniu? Się czepiam nie
  3. Ja też ale jak wybiorę na tel wersja na komputer to już wtedy jest normalnie
  4. Wystarczy żeby się nie rozmnazal. I tak to radykalne rozwiązanie Wg mnie no Komisja zdecydowanie złożona z dalili. Bo gdyby to był taki indor który ma wysokie wymagania i standardy to by pewnie 60 proc populacji w najlepszym wypadku była do wyciecia No A mic wgl chciałby unicestwienia ludzkości to
  5. No właśnie nie możesz, nie ma nic cenniejszego niż rada od przyjaciela że ogarnij się albo zjebales po całości. Oczywiście w przypadkach gdy sami się nie domyslimy
  6. No myślę, że ciągle chodzi o to samo, albo wariacje na ten temat.
  7. Mam wrażenie, że kobiety generalnie bardziej lubią rady. Ja nie lubię rad, jak już ktoś ma mi pomóc, to realnie. Niech coś dla mnie zrobi, da, albo cokolwiek. Rady sobie mogę sam dawać
  8. Akurat ja więcej sprzątałem niż moja była jak mieszkaliśmy razem. Teraz jest odwrotnie, jak już mieszkam sam. Może lubiłem się rządzić po prostu, teraz jak nie mam z kim się kłócić to mi spadła motywacja xD
  9. W końcu zabrałem się za sprzątanie starego samochodu przed sprzedażą.
  10. Ja bym sterylizował wszystkich. Byłoby chociaż sprawiedliwie. Bo kto będzie decydował, kto jest patusem? Jakaś komisja złożona z Indora i Dalii?
  11. @Verinia jaki jest sens w piciu kawy, skoro chwilę później musisz brać coś na uspokojenie? Może lepiej zastanowić się nad kawą bezkofeinową?
  12. Ogarnianie domu- sprzątanie, pranie etc. Pewnie czas na szydełko też się znajdzie. Tylko, że dzisiaj wylosowałam niechęć do życia, więc mało sprawnie to wszystko idzie.
  13. O matko, trudne pytanie się wylosowało Robota, po robocie ogarnięcie akwarium, po ogarnięciu akwarium do sklepu, po sklepie ogarnąć koty… A w tym drugim wielkim świecie co słychać?
  14. @Carolus w przypadku silnych lęków to kazdy inny skutek uboczny wydaje się być do zaakceptowania byle głowa była spokojna. Ale na lżejsze zaburzenia lękowe myślę że paroksetyna nie powinna być pierwszym wyborem bo jednak uboki na dawkach terapeutycznych są konkretne
  15. alone05

    Nasze sny

    Dzisiaj śniło mi się, że polska telewizja zakupiła serial zagraniczny: "La madrastra" a ja ten serial bardzo lubię i mogłam do tej pory go oglądać jedynie w języku hiszpańskim.
  16. Dzisiaj byłam w bibliotece, wypożyczyłam nowe książki: "Wieża jaskółki" Andrzeja Sapkowskiego, "Pani jeziora" Andrzeja Sapkowskiego,"Zielona gwiazdka" Krystyna Mirek,"Świąteczny sekret" Krystyna Mirek. Czytam cztery książki w ciągu miesiąca czyli 48 książek rocznie.
  17. @shadow_no jednego dnia biorę to, drugiego piję rumianek itd.
  18. Dzisiaj
  19. Najgorzej jest na początku, lęki większe niż bez, ale jak już zadziała to kosi je bez litości. W sumie to z tym libido to po pewnym czasie było lepiej z tego co pamiętam. Niestety coś za coś. Jak człowieka dojedzie depresja z lękami to nawet bez leków jest słabo z tym. Alternatywą jest benzo, więc... jakby jej nie było.
  20. Wazektomia rozwiązuje problem tylko częściowo, tu chodzi o pozbawienie testosteronu.
  21. Kiepsko. Wyć się chce, żyć nie. A mogłoby być odwrotnie...
  22. a po co sprzątać czyjś syf za lodówką? w wynajmowanym mieszkaniu się tego nie robi
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×