Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Aparat z Ciebie No to wiadomo przecież Ahaha
  3. Dumny jestem z siebie wszystko wyszło tak jak miało. Świniak już prawie skończony
  4. Nie wiem, ja nie pracuje, bo mnie stać na to, póki co. Wiele osób, gdyby nie musiało się martwić o dach nad głową i żywność też by nie pracowało. Ja pracuję w grze, robie sobie dobrą postać. Przynajmniej nie mam szefa Pieniądze, szybke auta i baby mnie tak nie kręcą xD. Do grobu kasy nie zabiorę, żebym musiał poświęcać swoje życie na zarabianie. Wystarczy mi to co mam ;).
  5. Haha to wpadaj, możemy iść. Miejscówka na ryby jest, bo czasem widzę, jak wyskakują z wody
  6. Hmm to tak kawka, herbatka 2 x sałatki, biała kiełbasa, chleb z wędlina, babka, sernik, mazurek, a potem będzie pieczony świniak.
  7. średnio. w dodatku chyba źle spałam i mnie szyja boli z jednej strony
  8. brum.brum

    HIT czy KIT?

    mini hit pielucho majtki?
  9. brum.brum

    X czy Y?

    Krówki zdecydowanie Mars czy snikers?
  10. Dzisiaj
  11. brum.brum

    zadajesz pytanie

    Pewnie i to ile Masz dobry nastrój ?
  12. brum.brum

    Czy masz?

    W tym roku dziwne ale nie mam ( chyba pierwszy raz ) masz bigos na stole?
  13. No jestem u jednej babci inudza mnie już tematy. Zobaczymy jak będzie na drugim sniadaniu.
  14. brum.brum

    Nasze sny

    Mi z kolei śnią się zdarzenia, które się wydarzyły u mnie realnie, tylko „powykręcane” trochę, jak u Kubrika
  15. Morvena

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Dwa rodzaje sałatek, jajko. Zaraz jadę do drugiej babci i tam będzie dużo ludzi. I jedzonko też
  16. Morvena

    Dzisiaj czuje się...

    Zawaliście. Dobry Vibe świąteczny i rodzinny 🩷
  17. Sprite przyjaźń, miłość czy koleżeństwo ?
  18. Gdyby wszyscy fobicy, uzależnieni, zaburzeni i zmagający się z problemami psychicznymi nie pracowali i tak sobie tłumaczyli swoje bezrobocie to kto by pracował ?
  19. A to prawda. Chyba zawsze ktoś musi takimi tematami spieprzyć czas świąteczny, niestety
  20. brum.brum

    Ku lepszemu

    @Melodiaadzięki, pozdrowienia
  21. Nie bądźmy tacy zachłanni To może od razu jakaś orgia czy coś To były dopiero solidne tele A jak? A jak?
  22. Śmiałe śmiałe, chociaż ja bym to zmodyfikowała jeszcze inaczej.
  23. Tematy polityczne przy stole potrafią zrujnować święta rodzinne
  24. Tak, babkę cytrynową i pyszne ciasto kremowe z czarną porzeczką. Ja śniadanie dopiero o 11 xD. Bez sernika. Dzisiaj piękna pogoda, więc na pewno uderzam nad wodę sobie poleżeć na kocyku i poczytać książke. Wczoraj było zajebiście, bo były chmury i sobie leżałem i oglądałem niebo :D. Miłego dnia.
  25. Schudłam kilka kilogramów. To jest jedyny pozytywny objaw cięższej depresji u mnie...
  26. Co tam Filipek, napiekły Babcie ciast? Ja już po pierwszym śniadaniu, Mszy Św. i zaraz wybieram się na drugie ....... PS. Darek Byczewski mocno przeżywał świąteczną blokadę na pisanie, musieliśmy go podnosić na duchu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×