Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Śmojda

    Spamowa wyspa

    Ja tu jestem od 2009 roku Parę dni temu kasowałem 3 letnje konto.
  3. Czy psychoanaliza może być pomocna przy C-PTSD? Wiem, że są też inne nurty pomocne, ale ciekawi mnie jak to jest z psychoanalizą. Ktoś korzystał?
  4. Tym razem podoba mi sie ta samoświadomość
  5. @Sigridoprócz lęku paroksetyna jest bardzo często stosowana na OCD. Aktualnie ją biorę z innymi lekami, nie pierwszy raz zresztą, na lęk i fobię społeczną.
  6. Hej @Sigrid trzymam kciuki abyś wyszla w dobrym stanie ze szpitala i to juz wkrótce A powiesz mi czy te leki wlaczaja ci szybciej czy np.jak moj lekarz w dwa tyg.po malej dawce? Bo mi i tak zawsze uboki wchodzą,i dlatego mam zawsze problemy z wejsciem na dawke terapeutyczną. Dlatego chyba bym wolala szybciej podnosic dawke co trzy dni np.a nie rozwlekac to w czasie bo się wtedy nie widzi dzialania leku,tylko się siedzi z ubokami i w zniechęceniu.
  7. Harding

    Państwa - Miasta

    Ogonowa / ogórkowa Typ krzyżówek na W?
  8. Harding

    Co teraz jemy

    Bułkę z serem żółtym i śledzia w śmietanie.
  9. Nie ma żadnego przepisu który by narzucał konkretny okres przebywania na oddziale psychiatrycznym. Nawet przy hospitalizacji bez zgody taka liczba do niczego nie pasuje.
  10. Phill76

    Państwa - Miasta

    Panoramiczne Zupa na O ?
  11. Phill76

    Co teraz jemy

    Zupkę chińską.
  12. Melodiaa

    Spamowa wyspa

    Nie mam zamiaru się pakować jak coś
  13. Powiedziała to przy zerwaniu aha a od kiedy widziała że masz problemy finansowe? I że się zamartwiasz? I nie dociekala co się dzieje, wybacz ale to już wgl źle świadczy. Do tego napisałeś jakie ona miała życie przy tobie wcześniej no ja jednak cofam swoją poprzednią odpowiedź przepraszam Cię
  14. Melodiaa

    Spamowa wyspa

    Jestes od 2 h Nie chce wypowiadać się za zarządy żadne forumowe a tym bardziej inne @shadow_no ma największą wiedzę
  15. To zapytaj jej co robila 13.11.1997 roku, niech Ci opisze caly dzien dokladnie i zobaczysz czy tak wszystko pamieta XD
  16. Śmojda

    Spamowa wyspa

    Wiesz, trochę for, które przejęło WP, zostało pozamykanych przez nich i dlatego, tu się obawiam czy zarząd nagle nie wymyśli, by forum zamknąć, bo coś tam. To jest jedyne miejsce w internecie gdzie się udzielam i mam kontakt z ludźmi.
  17. Sigrid

    Spamowa wyspa

    Tak samo jest z prowadzeniem bloga. W tych czasach to już praktycznie nie funkcjonuje.
  18. Dzisiaj
  19. Sigrid

    Ku lepszemu

    Wydaje mi się że zależy od oddziału. Ja jestem na detoksie i psychiatrii sądowej ale tylko dlatego że ordynatorem jest tu mój lekarz prowadzący. Nie chciałam być w ten czas pod opieką innych lekarzy bo on mnie zna już i załatwił mi miejsce
  20. Melodiaa

    Spamowa wyspa

    Oj tam. Nie ma co już odliczać. Powinno jeszcze pociągnąć Już była postawiona na nim kreska ale nie...ludzie piszą W żadne inne tak nie wierzę jak w to forum
  21. Nie jest to ani norma ani zaburzenie. Ani starość. Można pamiętać wszystko w każdym wieku. Może to wynikać z problemów psychicznych bądź fizycznych, zdrowotnych. Oddalone wspomnienia to też raczej norma, na ogół nie myśli się o wszystkim. Trzeba powrócić pamięcią i coś sobie przypomnieć. Te miłe chwile najlepiej czy ważne. A o tych złych nie powinno chcieć się myśleć świadomie, dochodząc do wniosku że wszystko co negatywne jest nam nie potrzebne.
  22. Śmojda

    Spamowa wyspa

    Ciekawe kiedy to forum umrze... Po kolei fora się zamykają, nawet jak nie są jeszcze takie do końca martwe.
  23. Harding

    czego aktualnie słuchasz?

    Muzyczka z reklamy batonika Twix ["Dwa to więcej niż jeden"].
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×