Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Ignorant.
-
Powiem tak: miałam kiedyś w PZU i płaciłam przez 5 lat z pracy właśnie - nie skorzystałam ani razu. Teraz mam w innym towarzystwie też z pracy, ale tylko dlatego, że u mnie to firma funduje, mi za to nic nie odciągają i tylko dlatego mam, zresztą jakiś słaby wariant nawet. Normalnie bym się nie zdecydowała bo mam od X lat, ile razy skorzystałam? 0. Sama musisz wiedzieć czy jest dla Ciebie to korzystne co oferują i Ci się przyda.
-
Nie za bardzo Ukradłeś/aś coś kiedyś?
-
Mam kilka starych miesięcznych (PKP) Co robisz, gdy masz depresję?
-
nigdy nie paliłam marihuany i w moim otoczeniu ludzie też nie palą marihuany.
-
nigdy nie paliłam papierosów i nie zamierzam palić, szkoda pieniędzy na palenie
-
Ale to jest oczywiste. Tylko czy to normalne? Trzeba wyjść z tego i nauczyć mózg nowego. Wolisz krzyk i agresję czy leżeć sobie w spokoju na trawie i patrzeć w niebo? Adrenalina jest potrzebna ale nie wywołana przez patologiczne zachowania. Da się to wszystko w mózgu przeprogramować. Mózg się naprawdę uspokoi i czuć stabilność.
-
Tak wierzysz w karmę?
-
-
To dziwne,a tak chwalą co niektorzy.Imipramina niby taki kozak. Ale wycofana. Pewnie tak jest ,ze na jednych zadziała, a na drugich nic. Ja jestem juz na 75 Ami,i wkoncu mialam dzis jeden spokojniejszy dzien. Nie wiem czy chce wyzej isc w to.Po tym jak mnie przeciągnęła. Ale pewnie na tym sie nie skonczy.Bo ona sobie robi ze mną co chce.Jak jest laskawa to daje dzien ulgi.A nastepnego dnia mnie dokręca.
- Dzisiaj
-
Panny ; )
-
Deficyt uwagi
-
Nie byłem Zbierasz stare bilety?
-
Nie przypominam sobie Niewidoczne rzeczy/osoby istnieją?
-
@nihil666 Tylko nie wiem czy wiesz, ale z xanaxem trzeba uważać, bo uzależnia i powoduje niepożądane skutki uboczne. Więc lepiej go nie stosować zbyt długo.
-
Ja mam z Orange Jaki masz limit GB z internetu w swojej sieci?
-
@nihil666 "Faza na Azjatki" nie jest zaburzeniem. A już na pewno nie sama w sobie. Pod zaburzenia można najwyżej podciągnąć kierowanie się w prawdziwym życiu seksualnym wzorcami z filmów dla dorosłych, co do zasady przedstawiających fikcję - w takich filmach nieraz osoby z określonych grup etnicznych są seksualizowane i przedstawiane jako bardziej pociągające niż inne. Czyli dałeś sobie wpoić poczucie winy, wstydu i strach. To przejawy obsesji na tle religijnym. Czy rozmawiałeś o tym ze specjalistą? Nie mówię o seksuologu - to temat na psychoterapię. Przykre, że nie miałeś w szkole porządnych zajęć z rozmnażania się człowieka i tematów związanych z ludzką seksualnością. Fanatykom wydaje się, że prawie wszystko jest grzechem. W praktyce oni postrzegają Boga jako małostkowego tyrana, karzącego ludzi wiecznym potępieniem za byle błahostki. Fanatycy uważają grzechy związane z seksem jako najgorsze z możliwych. Co nie oznacza, że mają rację. Nasłuchałeś się czegoś i/lub naczytałeś, i teraz widać skutki.
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane