Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Teraz znalazłam gdzie indziej, że to "Stuyvesant Van Veen "Suicide with Skyscrapers [Man on the Ledge]", 1940"
  3. Kataklizm

    Samotność

    Piszę w notatniku na telefonie wysrywy
  4. To też nigdy szczególnie nie wchodzę w takie dyskusje. Jak w domu
  5. @Heledore Google mówi, że 1940.
  6. Nie ma sensu ci zwracać uwagi bo zrobiłeś się jak Sensys, rzucasz bluzgami i częściej obrażasz niż piszesz coś sympatycznego A ja lubię Cię i chłopaka w tobie ale nie wolno tak wyzywac
  7. Nie no sama geneza mezaliansu sprawia że to raczej odstępstwo
  8. A co ta mała kurewka będzie mi mówić żebym zamilczał? Kim to coś jest? Sorry dla mnie to gorzej niż padalec
  9. Ogarnij się kto jest padalcem chyba ten co wyzywa?
  10. Doktor Indor

    Samotność

    Bloga załóż i tam pisz, możesz wtedy pisać co chcesz, ile chcesz i jak chcesz…
  11. Nie wiem jak dla ciebie i innych, ale dla mnie sam punkt wyjścia jest tak zabawny, że dyskusje z tym na argumenty uważam za stratę czasu i energii.
  12. @shadow_no zbanuj mnie może? Żałosny typie.
  13. Google mówi, że: Obraz nosi tytuł "Suicide with Skyscrapers" (Samobójstwo przy drapaczach chmur) lub po prostu "The Suicide" (Samobójstwo). Autor: Autorem obrazu jest amerykański malarz Harry Watrous (Harry Willson Watrous). Data powstania: Dzieło powstało w 1912 roku.
  14. Słuchaj, padalcu, jak chcesz możemy się spyknąć na mieście, zobaczymy kto podkuli ogon. Chcesz, pizdo mocna tylko na forum?
  15. No i mamy Wekend bez spiny i słoniny...
  16. Boże, ludzie... ja naprawdę chwilami was nie rozumiem. Melodiaa stworzyła temat, który ma naprawdę dobrą ideę, ale już kilka osób się oburza, że to rzyganie na siebie nawzajem tęczą. Czy po prostu nie można, w jeden dzień, w jeden weekend być dla siebie człowiekiem? Szanować się, być serdecznym? Temat moim zdaniem bardzo fajny, ale już się zaczęło, że to słodkopierdząca forma lizania sobie nawzajem tyłka. Ja tak nie uważam i sądzę, że temat to dobra odskocznia od tego, co się działo ostatnio na forum. Bądźmy dla siebie ludźmi. Nie musimy się lubić żeby siebie nawzajem szanować. Bądźmy dla siebie serdeczni bo to naprawdę miłe i nie kosztuje tak wiele. @Melodiaa fajna inicjatywa i moim zdaniem potrzebna na forum.
  17. Bardzo fajny obraz, jaki tytuł? Ok, mam - „Suicide with Skyscrapers”
  18. Znów są. Na razie delikatnie szepczą, tak, że można chwilami nie zwracać na nie uwagi.
  19. A proś sobie o co chcesz. Jak nie umiesz przyjmować co inni mają do powiedzenia to po porostu zamilcz a nie mów innym co mają robić. Zaczynasz w kolejnym miejscu swoje wywody, które są jedyne wartościowe a później sie dziwisz, że ktoś wchodzi w interakcje. I tak zaraz podkulisz ogon i uciekniesz ze swoim "bez odbioru" I tak trzeba żyć
  20. Lekarz rodzinny prawdopodobnie A Ty?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×