Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
OPIPRAMOL (Pramolan, Sympramol, Apropol)
serotoninowiec odpowiedział(a) na beti35 temat w Leki przeciwdepresyjne
Lekarze w wielu rzeczach nie mają pojęcia. Mi też raz lekarz powiedział że zolpidem nie uzależnia i można go brać stale. -
Wystarczy porównać zdjęcia z różnych okresów. Na jednych wyglądam zdrowo, przyjemnie, a na innych wzrok mętny, tępy a mina ma grymas.
- Dzisiaj
-
Czegoś tu nie zatwierdziłam chyba przy rejestracji i nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Napisałam do administracji, ale nie jestem pewna czy wiadomość doszła.
-
A może nie jest tak źle i wyolbrzymiasz trochę w swojej głowie?
-
Na szczęście okazało się, że jak czegoś nie da rady pogryźć to nie połyka tylko zostawia, ale i tak nie chce oddać tylko trzeba jej zabrać jak nie widzi. Ogólnie zabawek też nie chce dawać, chyba, że w zamian za coś, szczególnie za smaczki.
-
Nie leczyłam się wogole chociaż tak jak mówię podświadomie ja miałam ale nigdy nie było ataków paniki raczej w stylu : w kościele mi duszno , kręci się w głowie tego nieraz uciekałam . Żadnych kołatań serca ,duszności ani nic w tym stylu nie miewałam . Jestem typem hipochondryczki w stylu coś zaboli to na pewno rak . Ta konkretna choroba która aktualnie mam „alergia” sezonowa doprowadza mnie do szaleństwa wszystkie objawy kumulują się w gardle i za każdym razem ten sam schemat ale co to teraz się zemną dzieje to jeszcze tak nie było , żeby doprowadzić się do takiego stanu żeby zachamowac wydzielania sliny . Od półtora miesiąca bo tyle trwa choroba żyje w takim stresie który mnie do tego doprowadził . Suchość całkowita i brak śliny w dodatku nigdzie nie znalazłam takiego wątku żeby ktoś miał taki problem co Jaś to mnie bardziej nakręca i martwi że niema takiego przypadku ja na świecie dziękuję za odpowiedź
-
Impreza w domu. Dostałam złoty medalik, aparat fotograficzny, rower i pieniądze. Tak wiedziałam o co chodzi.
-
byłem dwa razy na sorze xd
-
Hej więc tak poszedłem do psychiatry swojego powiedziałem mu co się dzieje pokazałem wyniki badań z soru a ona powiedziała że jak by to by zawał to by mnie nie wypuścili i że to jest głowa i właśnie mogą dawać też takie objawy dostałem nowy lek i mam zwiększyć Prage i tyle w sumie że Padania są ok i EKG też jest git do tego rtg klatki piersiowej też wyszło git
-
Cześć @Katisnk, ten lęk związany z tym, że lekarz nie pomoże jest związany z tym, że 20 lat byłaś leczona nieskutecznie? Czy raczej w ogóle leczenia nie było takiego stricte nakierunkowanego na nerwicę? Dobrze dobrane leki działają naprawdę cuda. Czasami nie za pierwszym czy drugim razem ale warto próbować dalej aż w końcu coś "kliknie". Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w nerwicach często zapalnikiem jest właśnie jakiś objaw "od środka". Coś poczujemy, gdzieś nas coś ukłuje, coś poczujemy, coś zaobserwujemy i wtedy rusza cała machina i sie zaczyna rozpędzać. I czujemy jakby teraz to było gorzej niż wszystkie poprzednie razy. No ale... to jednak nadal jest mechanizm, który wychodzi z naszego przewrażliwienia na własnym punkcie. Nerwica bardzo mocno męczy ale każdy atak w końcu mija. Także uszy do góry i marsz do specjalisty
-
Wasze pozapsychiczne choroby i czy chodzicie do lekarzy
Prince of darkness odpowiedział(a) na Dalila_ temat w Off-topic
To reakcja stresowa podczas pomiaru ciśnienia krwi u lekarza podczas, gdy w domu wynik jest prawidłowy. Z powiedzmy 117/74 u lekarza 150/92 i już chcą tabletki wciskać na nadciśnienie. -
Dzień dobry jestem tu nowa z nerwica mierze się już pewnie z 20 lat ale dzięki samozaparciu nie miewałam objawów somatycznych do tego czasu . Mój problem polega na tym ze mam alergię która uaktywniła się już 3 razy w moim życiu i za każdym razem jestem w okropnym stanie . Alergia dotyczy problemów z jamą gardłową spływanie wydzieliny po gardle która mnie przeraża mam wrażenie że się uduszę , przez cały ten okres nie mogę jeść mam wrażenie że jak przełykam to jedzenie nie przechodzi mi przez gardło tylko staje w przełyku , oczywiście jest to złudne bo to zalegająca flegma ale problem jest gorszego typu jestem tak przerażona tym wszystkim że dorobiłam się okropnej suchości w ustach i pienistej śliny . Suchość powoduje że nie jestem wstanie przełknąć wogole śliny zaciskają mi się wszystkie mięśnie w gardle w połączeniu z tą flegmą która mi zalega jest to straszne jak nie możesz paknac silny której i tak praktycznie niema bo jak mówię jest dosłownie pienista . Byłam u internisty który przepisał mi relanium ( oczywiście do czasu kiedy nie pójdę do psychiatry mam wizytę umówioną na wtorek ) . Czy ktoś z państwa miał taki przypadek takiej całkowitej suchości i minimalnej ilości śliny w dodatku pienistej ? Relanium działa na mnie średnio , mam okropny w sobie lęk że już tak mi zostanie , że nawet psychiatra mi nie pomoże - że nie mogła będę mogła jeść ani przełykać swobodnie śliny . Staram się brać w garść jak to robiłam wtedy ślina wraca do normy i suchość znika ale wystarczyło dziś małe zdenerwowanie wszystko wróciło bo od wczoraj nie miałam takiego incydentu . Proszę o pomoc
-
A brał ktoś może bupropion z reboksetyną?
-
OPIPRAMOL (Pramolan, Sympramol, Apropol)
Jurecki odpowiedział(a) na beti35 temat w Leki przeciwdepresyjne
Nie piernicz bo to mi lekarz psychiatra specjalnie na to przepisał. -
Dołączył do społeczności: Katisnk
-
Klimat miasta to chyba nie za bardzo, za to kazdy wiedzial gdzie mieszkam jesli powiedzialam, ze w bloku
-
OPIPRAMOL (Pramolan, Sympramol, Apropol)
serotoninowiec odpowiedział(a) na beti35 temat w Leki przeciwdepresyjne
Na siłę to i wszystko można. -
OPIPRAMOL (Pramolan, Sympramol, Apropol)
MiśDuży odpowiedział(a) na beti35 temat w Leki przeciwdepresyjne
U mnie pramolan nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jest to jeden z niewielu leków, których nie odczuwam. -
Mnie najbardziej wkurza, jak jestem trochę osłabiony, a wygląd twarzy nie wskazuje na zmęczenie tylko jakby na aktywną chorobę umysłową.
-
Ja na komunie dostałem zegarek a później mi go wcieło. No i myślałem później że z domu ktoś mi go ukradł.
-
Zawsze mi się podobał widok bloku na wsi i zawsze mnie zastanawiało czy jak się tam wejdzie, to się odczuwa klimat miasta.
-
Tak, co prawda niby to nalezala do wikszego miasta, ale tam byly same domy, pola i lasy. Nasz blok byl jedynym blokiem, byl to blok dla pracownikow pobliskiej stacji elektroenergetycznej i ich rodzin.
-
Ale blok na wsi? W sumie u mnie kiedyś wieś zaczynała się jakieś 150 metrów od mojego bloku.
-
No to pewnie zauważyłaś że po pridinolu dostajesz lekkiej euforii? I w tym problem. Z biegiem lat jak na stałe będziesz brać pridinol możesz (choć nie musisz) być niestabilna, i mieć problem z realną oceną różnych rzeczy. Bo bierzesz narkotyk. I to nie będzie tak od razu tylko po wielu latach. Ja brałem akineton 10 lat. Pod koniec byłem właściwie ćpunem. I dodam jeszcze że pridinol i akineton bardzo uzależniają i zejście z nich po wielu latach jest w bólach. Ja odstawiłem powoli stopniowo akineton we wrześniu ubiegłego roku i dopiero teraz czuje się wolny.
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane