Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. z o.o.

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  jakieś tam robi, ale większość ludzi jest głupia, więc mi nie zależy miałeś kiedykolwiek migrenę?
 3. Lunaa

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  Fobia społeczna się kłania Twoja największa słabość?
 4. exodus!

  Co jest gorsze X czy Y?

  biodro szczekanie czy miauczenie?
 5. z o.o.

  Skojarzenia

  śmieszkowanie
 6. z o.o.

  NOWE Skojarzenia

  złamanie
 7. exodus!

  NOWE Skojarzenia

  upadek
 8. exodus!

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  też coś koło tego! opinia innych robi na tobie jakieś wrażenie?
 9. Lunaa

  NOWE Skojarzenia

  odporność
 10. Lunaa

  Spamowa wyspa

  Co tam konkretnego robicie? Sama czasem robie sajgonki...
 11. exodus!

  NOWE Skojarzenia

  zahartowanie
 12. exodus!

  Skojarzenia

  pocałuj pana
 13. Lunaa

  Czego w sobie nie lubicie?

  Najbardziej niezdecydowania i niepewności oraz myślenia lękowego.
 14. takie_tam

  Pośmiejmy się z siebie :D

  Bynajmniej, po prostu załatwiłabyś niechcianych gości: "Ile jest stopni do ciebie?" - Dziesięć. - I utykają w pół drogi.
 15. A to nie jest własnie na odwrót, że my wypieramy swój cień, przez co wewnętrzną presję odbieramy jako presję otoczenia? O jakich czynnikach zewnętrznych mówisz? Niezależnie od tego czy presja ma jakiś związek z czynnikami zewnętrznymi, traktuję ją jako wewnętrzną, bo pojawia się we mnie. Choć pewnie jest z czynnikami zewnętrznymi jakoś powiązana. Pytanie jednak na ile te czynniki są rzeczywiste, a na ile są w mojej głowie. Na ile są oparte na wspomnieniach. (chyba muszę zmienić muzykę w tle, bo słabo mi idzie pisanie).
 16. Lunaa

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Trzymaj się tam Czuję się pozytywnie
 17. nvm

  Tradycyjne małżeństwo czy związek partnerski?

  Małżeństwo jest dla mnie decyzją, że chce się spędzić z daną osobą resztę życia. Bardziej sztywna, zdecydowana, trwała forma. Związek partnerski traktuję jako coś bardziej swobodnego.
 18. tosia_j

  Dział zabawy - możliwość poznania innych czy forma spamu?

  poznac nie poznac, ale zawsze to wspolna rozrywka
 19. evka

  Drapoholizm :)

  Tak leczę się jednak to nic nie daje .. Im bardziej jestem zdenerwowana tym bardziej się drapie. Np rano jak wstaje i mi się nie chce a trzeba szybko się ogarnąć albo w nocy jak się przebudze i nie umie spać . Nie daje sobie z tym rady.. Rozmawiałam z panią psycholog powiedziała że muszę ostro postanowic że od tego i tego dnia przestaje no i nosić rękawiczki w domu ale jakoś nie umie się do tego przyłożyć
 20. nvm

  Śmierć - temat tabu?

  Nie znam takich danych, bo...
 21. @carlosbueno Przepraszam za maly offtopic ale chciałabym Cię o coś zapytać. Czy to, że używasz słownictwa niezrozumiałego dla Twojego otoczenia i to wszystko o czym pisałeś powyżej, wpływa na Twoją samoocenę pozytywnie czy negatywnie?
 22. Nieistotne00

  Poszukiwanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne, zatrudnienie

  Słuchałam kiedyś tego codziennie 😕
 23. Mbleble1990

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Jestem w psychiatryku, po za tym u mnie super, samopoczucie super, dostaje klonazepam, mój ulubiony lek, czuje się po nim jak pijany, fajnie rozluźnia jak po alkoholu, jest to w działaniu mega przyjemny lek, taka przyjemność z zasypiania to po niczym innym nie miałem, w dzień zaś fajnie pobudza mnie flupentiksol, stary dobry neuroleptyk pierwszej generacji. Chodzę po korytarzu za godzinkę idę spać, ppzdrawiam
 24. Amazon1z

  wpływ leków na częstotliwość oddawania moczu

  jakieś doświadczenia mieliście w tym względzie?
 25. Nieistotne00

  Dział zabawy - możliwość poznania innych czy forma spamu?

  Ja akurat niespecjalnie się tam udzielam, ale wydaje mi się, że taki dział jest bardzo potrzebny dla osób, które potrzebują czasu aby się oswoić z forum. Można nawiązać pierwsze interakcje w skrajnie niezobowiązujący sposób. Do tego czasem jak ktoś jest samotny nawet taka forma kontaktu jest jakąś rozrywką i uspołecznieniem 🙂 🤔 Kompletnie nie rozumiem takich opinii. Skoro dział "żyje" i nikt nie robi nikomu tam krzywdy, to nic innego jak się z tego cieszyć 🙂 Chyba w każdym dziale poznajemy siebie z trochę innej strony. Zupełnie inaczej czyta się posty w "Socjologii" a inaczej np. w "Depresji". IMO im więcej tym lepiej 🙂
 26. Duża Mi

  Systematyczność

  Kiedyś potrafiłam być systematyczna, niezależnie od wszystkiego. Aktualnie mną i moją pracą rządzi moje samopoczucie i huśtawki nastrojów, co na systematyczności odbija się negatywnie. Wykorzystuję każdą zwyżkę na intensywną pracę, bo nie wiem, czy na drugi dzień będę miała na cokolwiek siłę. Zauważyłam, że równie negatywny wpływ na systematyczność ma u mnie brak regularnych zajęć i narzuconych odgórnie obowiązków. Gdy chodziłam na dyżury, zajęcia itd. wszystko było zdecydowanie bardziej poukładane, zdążałam ze wszystkim i miałam w sobie więcej samodyscypliny.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×