Skocz do zawartości
Nerwica.com
Wszędzie

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Źle... Ogarnia mnie smutek... Nawet szef dzisiaj zadał mi pytania z pogranicza kryzysu egzystencjalnego... Jak mam się wybudzić z tego letargu, kiedy dla mnie skończył się cały świat już dawno temu? Widzę obok avatary dawnych znajomych i zastanawiam się dlaczego wciąż mamy siebie w znajomych, skoro przestaliśmy dla siebie istnieć. Przeżywam zwykłe przemijanie... Chciałabym już zamknąć oczy i otworzyć je na starość.
  3. Harding

    HIT czy KIT?

    Trochę kit Lato spędzone na podróżach?
  4. Harding

    X czy Y?

    TV Sieć Orange czy Play?
  5. Kiełbasa Czas Honoru, Wojenne dziewczyny, Zatoka szpiegów?
  6. Harding

    Co jest gorsze X czy Y?

    Utrata prawka o wiele gorsza Dieta 500 kcal czy głodówka?
  7. Harding

    NOWE Czy masz?

    Mam Masz maszynkę do mielenia kawy?
  8. Harding

    Czy masz?

    Mam ze dwa. Masz maszynę do szycia?
  9. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Zwykle w ok. 21-22 Ładnie śpiewasz?
  10. Harding

    zadajesz pytanie

    Nie Oglądałeś/aś kiedyś Pokemon?
  11. Byłem wczoraj Wstydzisz się swoich rodziców?
  12. Harding

    NOWE X czy Y

    Śpiew Rapowanie czy zwykłe śpiewanie?
  13. Ja jak wyrywałem dentysta miał problem z wyrwaniem i korzeń się trochę ułamał i męczył się żeby go wydobyć i powiedział mi że jak mi puści znieczulenie to będzie mnie bolało i dostałem ketanol na ból bo mówił że zwykle przeciwbólowe mogą nie wystarczyc i antybiotyk. Zadzwoniłem do psychiatry i powiedział mi że lepiej jak będę unikał ketanolu i żebym raczej stosował paracetamol. Jeśli chodzi o antybiotyk to było ok
  14. Proza Śpiew czy melorecytacja?
  15. bei

    Depresja psychotyczna

    Skąd wiedziałeś, że są to objawy choroby?
  16. Dzisiaj
  17. Raccoon

    Depresja psychotyczna

    Najpierw to trzeba się doprowadzić do stanu skrajnego złego nastroju 1/10, bezsenności, wygłodzenia z braku apetytu czego nie polecam ¯\_(ツ)_/¯ No ja miałem tak, że np. najpierw się bałem że mam raka jelita, robiłem ciągle badania, a potem zacząłem po prostu w to wierzyć o dorabiać sobie teorie, że ktoś podmienił moje wyniki albo że specjalnie fałszują bo mają mnie dość i chcą żebym w końcu zdechł i że umieram powoli od środka i nic z tym nie mogę zrobić. Za drugim razem miałem poczucie winy względem innych że się źle czuję, miałem wrażenie że wszystkich zawiodłem, że inni mnie nienawidzą, że mają wobec mnie wrogie zamiary, że wszyscy mnie obgadują i na mnie patrzą.
  18. Lekarka chce żebym brała te 37.5mg jeszcze do piątku. Kurcze, dziś 6 dzień na tej dawce, nie daję rady. Najpierw zamulenie, potworne zmęczenie bo spać nie mogę, teraz lęki i mdłości, już zaczynam myśleć, że coś innego mi dolega. Mam zadawnioną boreliozę i zapalenie stawów, jestem w trakcie diagnostyki. Nie mam już siły do tego wszystkiego, żeby nic nie pomagał ten Zoloft przez 3 tygodnie? Czekam jeszcze tydzień i schodzę z niego, najwyżej nadal będę mieć ataki paniki i omdlenia trudno,
  19. bei

    Depresja psychotyczna

    Jak kogoś dopada to się o tym wie?
  20. mateus

    Jak długo jeszcze?

    1 gram cukru spożywczego
  21. Czuby, popie*dolili tak metabolizmy, że nie wiadomo czy tygodnie się zgadzają, jeszcze rano miałam brzuch płaski teraz mam jak w 4 czy 5 miesiącu duży. Na cholere mi w ciąży wzwody jakichś ludzi w ciele? Zamiast to oczyszczać to brat Nelyssy sobie w Nim siedzi a wraz z Nim wzwody innych osób z którymi był łączony. W 8 - 9 to ja nie wiem czy to udźwignę. Szczur nienormalna tak to zostawił, jakoś ustawił i zmienia się co jakiś czas.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×