Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Nie lubię upałów, męczą mnie
-
Rzut karny piwo 0% czy alkoholowe ?
-
Przypomnij kto w 2010 objął władze na Ukrainie w demokratycznych wyborach? Janukowycz, który zdecydowanie potępiał banderę, a co się z nim stało? Został wypędzony przez Prawy Sektor [aka dzisiejsze UPA] z Ukrainy. 1. To, że jest wojna do używania symboliki nazistowskiej, a tym bardziej, że wiemy jak jest ona odbierana u sąsiadów. Przypominam jeszcze raz, że przed wojną kult Bandery był bardzo rozpowszechniony, a na zachodnie Ukrainy na Wołyniu było to odrazające, bo dla kazdego Ukrainca z tamtych regionów to bohater. Czy uwazasz, że teraz hipotetycznie gdyby Niemcy byli w stanie wojny powinni oni móc używać symboliki Hitlera i go wychwalać? Niemcy zmieniły nawet prawo w tym zakresie i używanie jakichkolwiek symboli neo-nazistowskich jest tam surowo zakazane. Sama dobrze wiesz, że do momentu zniszczenia ostatniego pomnika i jakiejkolwiek symboliki Banderowskiej oraz końca ekshumacji nie ma mowy, że Ukraina będzie w UE lub NATO. Jedyny wasz argument to straszenie Rosją, jakoby ta miała nas zaatakować, a w rzeczywistości nie ma na to jakichkolwiek szans. My Polacy nie powinniśmy również wysyłać jakiejkolwiek broni na Ukrainę, ponieważ powinniśmy odpłacić się im za haniebne zaniedbania z ich strony.
-
Spaliny brak samochodu czy samochód w którym co chwilę „coś” się dzieje?
-
Nie mam masz płyty z muzyką wypalane na nero:)?
-
Jeśli korzystanie doraźne już nie wchodzi w grę, dwie tabletki 0,5 mg dziennie to bezpieczna ilość przez określony czas (ok. 3 tygodnie). Potem rozwija się uzależnienie, efekty słabną i będzie co raz trudniej odstawić lek.
-
Zielona Góra ( sentyment ) Suwałki czy Szczecin?
-
Mega hit polski hip hop uliczny?
-
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w depresji
mrNobody07 odpowiedział(a) na hanails temat w Depresja i CHAD
Cześć. Nie chce zakładać nowego wątku więc napiszę tutaj… Po 3 miesiącach od złożenia wniosku i zaświadczeń do PZON’u dostałem termin stawienia się na posiedzeniu komisji, która rozpatrzy mój wniosek…Robię to pierwszy raz w życiu i nie wiem czego się spodziewać . Czy będą jakieś konkretne pytania? Czy muszę się jakoś przygotować ? Zależy mi na przyznaniu takiego stopnia bo będę mógł ubiegać się o pracę i terapię łatwiej będzie mi załatwić . Doradzicie proszę, czego mogę się spodziewać? Denerwuje się mega -
@Depresjoodejdz W sondażu przeprowadzonym w marcu 2010 r. przez Grupę Socjologiczną „Rating” 53% Ukraińców opowiadało się za anulowaniem dekretu o nadaniu tytułu bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze. 28% jest za zachowaniem tytułu dla Bandery, a 19% nie miało zdania. Największymi zwolennikami anulowania dekretu o nadaniu Banderze tytułu bohatera Ukrainy, zgodnie z sondażem, byli komuniści[120]. Cytuję Wikipedię Zatem widzisz nie wszyscy tak byli za banderą. Oczywiście to 2010, odpowiednią propaganda przez tyle lat spopularyzowala no i oczywiście agresja Rosji to hiper boost. jednoczesnie postrzegają go za bohatera z różnych powodow więc mozna było przewidzieć taki rezulatat https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera A co powiecie o stereotypie Polaka antysemity? Np jak zmieniono raporty Karskiego. Oryginalny jego raport trochę inaczej przedstawiał rzeczywistość w kraju, stąd też stereotypy nie biorą sie z niczego @Kiusiu https://wiadomosci.onet.pl/swiat/poparcie-dla-wladimira-putina-jest-znacznie-nizsze-niz-oficjalne-78-proc/xh5pt3b Chyba pomyliłam poparcie dla swo z poparciem dla putina
-
buddystę czy chce ci się czasem płakać?
-
Norfolk
-
Żaba. Organizacja terrorystyczna na H(nie Hamas)
-
No to pozdrawiam ale jeszcze nie jest tak gorąco, żebym marzył o zawiejach śnieżnych. A ja marzę ucieczce od niepokoju. Jak codzień.
-
Starożytność Wolisz buddystę czy muzułmanina?
-
Tango(dramat Mrożka)
-
@Kiusiunie wiem czemu znamy odmienne dane XD no jak nie Ale niż zeszłego roku no biorąc pod uwagę ze nam się wydaje że wczoraj A to rok temu no to może 2 lata wstecz czy cos. Bylo jak Boga kocham że Polacy wyszli na spożycie nr 2 z 3, choć Ukraińcy praktycznie tyle samo wiadomo. Może to chodziło o spożycie wódki. Albo nie spożycie alkoholu tylko alkoholikow liczby. No niemniej jest to też ciekawe że dużo ludzi komentuje w necie że jacy alkoholicy u nas, że nie znają nikogo takiego. Tymczasem taka ja czytająca to i w koło mnie jest alkoholików rzędu każdy xd zazdro tym ludziom co żyją w tej drugiej Polsce
- Dzisiaj
-
Kit Ludzie bezdomni?
-
Dramat
-
Hit Freddie Mercury? (z zespołem Queen)
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane