Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Edziaa

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

1 obserwujący

 1. Edziaa

  Chciałam się przywitać

  @Psychoanalepsja_SS i dziękuję, że ktoś czyta jeszcze te moje wypociny i próbuje mi pomóc.
 2. Edziaa

  Chciałam się przywitać

  Na profilowe dałam swoje stareee zdjęcie, sprzed kilku lat, jak jeszcze nie miałam koszmaru na twarzy. Teraz zmieniłam i jest ok, nie chcę nikogo oszukiwać. Przeszukałam wczoraj internet i umówiłam się do takiego, co powinien mi przepisać. Łącznie wyjdzie jakoś min 350 zl miesięcznie, ale lepsze takie próbowanie niż jakbym miała się zabić, to już wolę wydać ten hajs i mieć jakąś nadzieję, że kiedyś będzie lepiej.
 3. Edziaa

  Chciałam się przywitać

  Teraz jak patrzę co wczoraj napisałam, to stwierdzam, że naprawdę było ze mną źle, wczorajszy dzień to był koszmar. Ale dziś obudziłam się z jakimś takim lepszym nastawieniem, myślę sobie, że brzydcy ludzie też chodzą po tym świecie i jakoś żyją, nie jestem jedyną kobietą, która nie pokazuje się bez makijażu, a wygląd można poprawić, jakbym np. schudła trochę, zapuściła ładne długie włosy. Może jest jeszcze nadzieja, a ja nie chcę żyć tak ze spuszczoną głową i narzekać na wszystko. Nie wiem ile pociągnę z takim lepszym podejściem, bo u mnie chuśtawki nastrojów to norma...
 4. @drefenvy Dobra trochę przesadziłam, może aż tak nie odstraszam, jak coś to nie jest moje prawdziwe zdjęcie. Lat mam 21 więc różnica jest. Jakby to nie było problemem to mogłabym wyjść na kawę, ale dopiero po wtorku, jak mi się sesja skończy
 5. @drefenvy Bo od dawna nie wychodzę z domu, wyglądam obrzydliwie i odstraszam ludzi. Do tego boję się ludzi, jestem nudna i nie umiem podtrzymywać rozmowy. Aczkolwiek mogłabym kogoś wysłuchać, jakby ktoś chciał się wygadać.
 6. Edziaa

  Chciałam się przywitać

  @utrapienie oj uwierz, jakbyś mnie zobaczyła bez makijażu byś uciekła. Faktycznie wszyscy są ładni, mam obsesję na punkcie innych ludzi, zwracam uwagę na każdy szczegół w ich wyglądzie, ale jeszcze nie widziałam osoby tak obrzydliwej jak ja. Każdy kto ma w miarę normalną cerę jest prze ze mnie uznawany za piękną osobę, nieważne czy gruby czy chudy, czy duży nos itd. Mam obsesję na tym punkcie. Gdzie nie spojrzę- telewizja, reklamy w laptopie, gazeta, rodzina- wszyscy mają normalną twarz. Ja jedyna jestem taka upośledzona. Nie umiem gotować, kiedyś oszukiwałam siebie, że dobrze gotuję, codziennie inny przepis, ale prawda była taka, że nic mi nie wychodziło. Każdy przepis zepsuję. Słucham rapu, tylko przygnębiającego, nie lubię pozytywnych piosenek. Fajnie, że jesteś taka wesoła, z dobrym nastawieniem, zazdroszczę. Ja już naprawdę nie umiem się z niczego cieszyć, a każdy dzień jest coraz gorszy. Dzisiejszy dzień w całości przepłakałam, a powinnam się uczyć. Kilka dni temu oblałam egzamin, bo nie byłam w stanie się uczyć. Wstyd mi za siebie. Rodzicom tylko przykrość robię, nie zdaję nic i nawet z nimi nie rozmawiam.
 7. Edziaa

  Chciałam się przywitać

  Dziękuję. Dziś przeżyłam na prawdę dramat, byłam prywatnie u dermatolog, mówię jej o mękach, które przeżyłam z tetracykliną, a ona mi przepisuje właśnie to ścierwo, tak samo jak parę dni temu moja dermatolog od nfz. Mówiłam jednej i drugiej, że po jednej kapsułce mdleję, trzęsę się z zimna i wymiotuję kilka dni z rzędu, a to babsko mówi, że bez 3 miesięcznej terapii antybiotykiem nie dostanę izoteku. Oczywiście recepty do kosza, więcej się nie spotkamy. 200 zl w błoto. Uciekłam z tamtej przychodni jak najszybciej, widziałam z jakim obrzydzeniem patrzą się na mnie ludzie, jak jestem bez makijażu. Ryczałam idąc chodnikiem przez całą drogę do domu. Zatrzymałam się przy moście i naprawdę chciałam skoczyć. Dawno nie byłam w takim stanie. Umówiłam się jeszcze z jednym lekarzem. Dam sobie jeszcze kilka prób, a potem rozważę czy ze sobą skończyć. Co to za życie z takim szkaradnym ryjem. Wyglądam jak trędowata, tak bardzo siebie nienawidzę.
 8. Mam nadzieję, że wyleczyłaś się z kompulsów, ja niestety w tym siedzę od dawna i to się raczej nie zmieni
 9. Ja bym się mogła spotkać, ale nie wiem, czy to wypali
 10. Edziaa

  powitanie

  Czołem
 11. Edziaa

  Kawa

  To nie jest tak, że zupełnie nic mi nie daje ta kawa- pobudza, ale ten efekt trwa dość krótko i potem wręcz ogarnia mnie senność Też sądzę, że to taki mój rytuał, bez tej kawy nie umiem zacząć wkuwania
 12. Edziaa

  Cześć, jestem nowa.

  Cześć, też jestem tu nowa. Zazdroszczę Ci umiejętności muzycznych. Ja zawsze chciałam grać na jakimś instrumencie, chciałam do szkoły muzycznej, ale rodzice mnie nie zapisali. Byłam chórzystką przez wiele lat, teraz porzuciłam całkowicie właściwie wszystkie moje zainteresowania i nie wychodzę z domu. A teraz muszę znaleźć motywację do nauki, żeby zaliczyć wszystko w sesji. W każdym razie wszystkiego dobrego!
 13. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, siedzę zamknięta w czterech ścianach, nie wychodzę już z domu. Powinnam uczyć się do egzaminów, ale nie jestem w stanie nic zrobić. Tracę wiarę w to, że kiedyś będzie lepiej.
 14. Edziaa

  Skojarzenia

  kod binarny
 15. Edziaa

  zadajesz pytanie

  Skorpion Trzecie imię jest z bierzmowania jak coś Lubisz prasować?
×