Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

audreyhorne

Użytkownik
 • Zawartość

  239
 • Rejestracja

 1. @Sharon456 wg mnie to może być ChAD, ale to musi potwierdzić lekarz. Wydaje mi się, że niektórzy lekarze są bardzo ostrożni w stawianiu takich diagnoz. Mój długo się wahał, dopiero jak drugi raz zobaczył mnie w hipomanii, to zdecydował, że to jednak ChAD...
 2. Zmęczona pomimo snu, zdołowana...
 3. Trudno powiedzieć... Nie jestem lekarzem. Poza tym każdy przypadek jest inny. To równie dobrze mogą być zaburzenia osobowości. Często trudno odróżnić ChAD od borderline. U mnie idzie to w parze. Mój lekarz specjalizuje się w ChAD (pracuje w szpitalu na oddziale chorób afektywnych), więc ufam, że diagnoza jest prawidłowa. Tylko że moja hipomania nie objawia się wyłącznie podwyższonym nastrojem. Ja mam wtedy skłonność do zachowań autodestrukcyjnych, robię głupie rzeczy, nie kontroluję siebie.
 4. @warning rozpoznał to lekarz (wiesz który ). U mnie objawiało się to dużym pobudzeniem, gonitwą myśli, słowotokiem, rozkojarzniem, euforią, ale jednocześnie co chwilę nachodziły mnie myśli samobójcze oraz uczucie, że moje ciało gnije od środka. Miałam również ochotę na czynności autodestrukcyjne.
 5. Zeszłam ze stanu mieszanego (hipomaniakalnodepresyjnego), mam doła i kaca moralnego
 6. Kolejny dzień dobiega końca. Nie pisałam o tym, bo to temat o zaburzeniach odżywiania, ale od poniedziałku miałam stan mieszany (co potwierdziło mój ChAD) i narobiłam trochę głupot, ale może nie będę tego rozwijać. Teraz spadam w dół, ale jedzeniowo jest stabilnie. Mam zmienione leczenie - odstawiłam bupropion, zmniejszyłam duloksetynę i zwiększyłam arypiprazol. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na mój apetyt (nie zwiększy go).
 7. Jest to możliwe. Miałam teraz stan mieszany przez kilka dni, a dziś zjazd w dół. Lekarz potwierdził, że to ma podłoże afektywne... Zmiany w ciągu dnia też są możliwe.
 8. @Kobza póki co wolę liczyć
 9. Wskakuję z 10 na 15 mg
 10. Jutro odstawiam bupropion Będę tęsknić
 11. Wczoraj zakończyłam dzień z 2120 kcal na koncie, a zatem dzień jedzeniowo udany Pozdrawiam i życzę miłego czwartku
 12. No i pobiegałam, a na liczniku 2059 kcal Nastrój dopisuje Pozdrawiam ciepło
 13. @Lilith troszkę lepiej, dziękuję za zainteresowanie
×