Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jaszi

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jaszi

  Witajcie :)

  Jak dla mnie jest zupełnie inna niż np. Psychodynamiczna. Pozwola mi bardziej rozumieć siebie i polega na interpretacji wolnych skojarzeń i przeżyć. http://psychoanaliza.org.pl/ tutaj można poczytać o niej.
 2. jaszi

  Witajcie :)

  To może zostań terapeutka terapeuta filozof - Brzmi skomplikowanie . Ja obecnie chodzę na ter. analityczna i na razie to strzał w dziesiątkę .
 3. jaszi

  Witajcie :)

  Wnętrze można zmieniać, trudna to robota, wiem po sobie, ile czasu już doskwierają mi moje słabości. Zależy jak Ci to przeszkadza w życiu codziennym. Próbowałaś terapii ?
 4. jaszi

  Witajcie :)

  Każdy się wstydzi pytanie jak duży ten wstyd
 5. Witaj co rozumiesz przez „uraz psychiczny w łóżku”?
 6. Poszukiwania roweru, pierwszy mój rower od ponad 10-lat. Objeździlem większość sklepów, poczytałem trochę opinie i już prawie jestem zdecydowany na odpowiedni model. Daje satysfakcję
 7. jaszi

  cześć wszystkim

  Lubię czasami szybko jeździć
 8. jaszi

  cześć wszystkim

  Jeszcze do tego mi prawko zabrali za prędkość w środę i muszę się przestawić na komunikację, rowery i tym podobne. 3 miesiące, nie wiem jak wytrzymam, ale takimi rzeczami się nie przejmuje bardzo, wiem ze jak nie auto to rower czy skuter. Nawet jestem ciekawy jak to będzie 3 miesiące bez samochodu. Od 14 lat jeżdżę codziennie samochodem a tu wymuszona przerwa.
 9. jaszi

  cześć wszystkim

  Właśnie dzisiaj dostałem opis do badania, które robiłem tydzień temu. Zdziwiłem się bo mam gorsze wyniki niż ostatanio, a czuje się dużo lepiej niż 3 miesiące temu. Czekam jeszcze na rozmowę z nią dziś wieczorem. Coś mi pisze o zablokowanych emocjach i zablokowanym układzie trawiennym. Zastanawiam się czy leki, które biorę maja na to wpływ. Trochę się wkurzyłem i zmartwiłem tym.
 10. jaszi

  cześć wszystkim

  Ja z lubelskiego jestem. A Ty ? Myśle ze w każdym większym mieście można zrobić taka analizę, ale największy problem to dobry opis badania. Ja taki analizator sam posiadam, jednak wysyłam wyniki do takiej babki z Poznania i ona to ogarnia.
 11. jaszi

  cześć wszystkim

  Ja na razie o ślubie nie myśle, mam jakiś opór przed takimi deklaracjami, w szczególności ze kilka razy się rozstawaliśmy i do końca nie mamy jeszcze poukładane.
×