Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jaszi

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jaszi

  To już chyba koniec.

  @Cherry11 cześć trudności z którymi się zmagasz towarzyszyły mi przez bardzo długi czas, pewne rzeczy mam za sobą, niektórych jeszcze nie. Nawet nie wyobrażasz sobie jak bałem się ze zostanę zdemaskowany, ze musiałem wziąć leki, ze ktoś się dowie, ze taki „silny” , aktywny facet jak ja ma jakieś problemy, jeszcze psychiczne. Nie będę się rozpisywał o sobie i jak sobie radzę, bo każdy ma inna drogę, jednak zawsze jest wyjście i rozwiązanie. Mi pomaga terapia, jednak nie od razu trafiłem na odpowiednia osobę i nurt... a to ważne. No i wiara.. Sporo widzę podobieństw w Tobie i mnie kiedyś Jak coś napisz na priv, może będę mógł coś pomóc
 2. jaszi

  Dzień dobry bardzo 😀

  Witaj na forum :) masz tego doświadczenia życiowego trochę:) Leki niestety wpływają na wagę, coś o tym wiem. Ja to w sumie załatwiam sportem i kontroluje dietę.
 3. jaszi

  Witajcie :)

  Jak dla mnie jest zupełnie inna niż np. Psychodynamiczna. Pozwola mi bardziej rozumieć siebie i polega na interpretacji wolnych skojarzeń i przeżyć. http://psychoanaliza.org.pl/ tutaj można poczytać o niej.
 4. jaszi

  Witajcie :)

  To może zostań terapeutka terapeuta filozof - Brzmi skomplikowanie . Ja obecnie chodzę na ter. analityczna i na razie to strzał w dziesiątkę .
 5. jaszi

  Witajcie :)

  Wnętrze można zmieniać, trudna to robota, wiem po sobie, ile czasu już doskwierają mi moje słabości. Zależy jak Ci to przeszkadza w życiu codziennym. Próbowałaś terapii ?
 6. jaszi

  Witajcie :)

  Każdy się wstydzi pytanie jak duży ten wstyd
 7. Witaj co rozumiesz przez „uraz psychiczny w łóżku”?
 8. Poszukiwania roweru, pierwszy mój rower od ponad 10-lat. Objeździlem większość sklepów, poczytałem trochę opinie i już prawie jestem zdecydowany na odpowiedni model. Daje satysfakcję
 9. jaszi

  cześć wszystkim

  Lubię czasami szybko jeździć
 10. jaszi

  cześć wszystkim

  Jeszcze do tego mi prawko zabrali za prędkość w środę i muszę się przestawić na komunikację, rowery i tym podobne. 3 miesiące, nie wiem jak wytrzymam, ale takimi rzeczami się nie przejmuje bardzo, wiem ze jak nie auto to rower czy skuter. Nawet jestem ciekawy jak to będzie 3 miesiące bez samochodu. Od 14 lat jeżdżę codziennie samochodem a tu wymuszona przerwa.
 11. jaszi

  cześć wszystkim

  Właśnie dzisiaj dostałem opis do badania, które robiłem tydzień temu. Zdziwiłem się bo mam gorsze wyniki niż ostatanio, a czuje się dużo lepiej niż 3 miesiące temu. Czekam jeszcze na rozmowę z nią dziś wieczorem. Coś mi pisze o zablokowanych emocjach i zablokowanym układzie trawiennym. Zastanawiam się czy leki, które biorę maja na to wpływ. Trochę się wkurzyłem i zmartwiłem tym.
×