Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Tajlandia i Nowa Zelandia jeszcze w planach ale myślę, że zdążę zrealizować. Dokładnie. Na pewnym wykładzie zrozumiałam, że ważna jest realizacja marzeń w życiu. Jak każdy szukam swojej drogi do szczęścia bo ono jest celem w życiu. Mamy tutaj trochę utrudniona sprawę z racji zaburzeń i chorób. Dochodzi lęk przed zmianami ale wychodzenie ze strefy komfortu rozwija. I jeszcze to poczucie, że muszę sobie z wszystkich radzić sama utrudnia sprawę bo chwile kiedy sobie nie radzę dobija bardziej.
  3. dzieci gwiazd przybyły dzieci gwiazd ze starą muzyką są przyszłością, która zmieni świat elektrycznie połączeni enigmatyczni krew w kolorze blue twarze pomalowane na biało granatowa skóra a my, w dolinie półbogów tracimy najlepsze lata tracimy twarze proszę, naprawcie nas
  4. Zdecydowanie jest przereklamowana.
  5. Łał ale fajne masz przeżycia. Dla mnie brzmią jak z filmu:) zazdroszczę Nie kupią szczęścia pieniądze ale pośrednio dają szczęście bo raz że za nie można spełnić marzenia, można jechać na wakacje i dwa przede wszystkim dają poczucie bezpieczeństwa i sprawczosc. To poczucie bezpieczeństwa jest ogromnie ważne w redukcji leku i stresu, właściwie gdy go nie ma człowiek powoli jest zjadamy przez stres, i wiele osób np może przez to zapaść na zdrowiu
  6. Dziś idę na swoje i nie wiem na co się zdecydować. Na pewno nie będzie kwadrat i zbyt długie. Nie lubię...ślizgają się na klawiaturze. Kiedyś myłam kaloryfer i wszedł niepostrzeżenie w szparę. Wyciągając rękę prawie zerwałam paznokieć. To niebezpieczne
  7. Ja też nie miałem ojca a moja mama nikogo nawet u boku, nie straciła kobiecej subtelności co prawda ale może powinna była bo nie doświadczyłem w sumie surowości w pozytywnym sensie i teraz jestem nieodporny na stres. W ogóle bez ojca jako chłopak czuję się słabszy i odmienny od kolegów. Było tak zwłaszcza w dzieciństwie i nastoletniości. Wszyscy chłopacy dookoła mieli ojców, mieli rodzeństwo a ja tylko sam z mamą czułem się odmieńcem. I tak zrodziła mi się osobowość unikająca. W dodatku nie doświadczyłem sytuacji towarzyskich i romantycznych między mamą a tatą a nawet między mamą a jakimś mężczyzną stąd wg mnie moja aseksualność i brak zainteresowania romansami.
  8. Nesia

    Dzisiaj czuje się...

    Dobrze gdy jestem sobą
  9. burzowo

    Dzisiaj czuje się...

    Hu..vo i poj..e .ba .nie. Bez ogrudek
  10. To ta moja trzecia i podobnie ze mną XD bełkot bez sensu. Czwarta to była taka gruba jakbyś 3 biblie zlaczyla i już nie sięgnęłam.
  11. Z pewnością można poprawić komfort życia. Wiem, że przychodzimy tutaj szukać wsparcia, zrozumienia, empatii. Czasem mówienie o tym co nas boli pomaga. Każdy z nas tu przeszedł przez różne sytuacje w życiu. Żadna terapia świata nie uchroni nas przed następnymi sytuacjami. Jednak możemy się nauczyć z tym radzić lepiej. Proces adaptacji jest ważny, minimalizowanie ryzyka. Świat jest taki jaki jest i nie zmienimy go. Zmiany można zacząć od siebie tylko i wyłącznie. Nie umiem ładnie pisać jak inni np @Dryagan. W chwili kryzysu ciężko dostrzec słowa innych bo emocje przysłaniają i zaciemniają szerszą perspektywę. To trudne bo gdyby było proste nie byłoby nas tutaj
  12. Ale mojego patrzenia na świat i na ludzi już chyba nie zmienię. Za bardzo sie zawiodłem na wszystkim. Świat nie jest dobrym miejscem do życia.
  13. Ja czytałam "Bieguny" i nie mam ochoty sięgać po kolejne.
  14. Mówię z głowy, bo mogłoby miejsca polu tekstowym nie starczyć.
  15. Na kafe co najmniej cztery osoby z głowy mógłbym wymienić, które tak mogłyby popłynąć, gdyby tylko dać im taką możliwość.
  16. Tak tak idealne epitety dostałaś!!! Ja czytałam jedna, potem drugą, a trzecia zaczelam i czwarta Bo zawsze książki prawie dostaje xd już sobie darowalam Dobralas*
  17. Dzisiaj
  18. Pewnie tak ale jakoś multi trzeba próbować weryfikować. Miałam admina a i tak wiem, że miałam okrojone funkcje zapewne Tutaj nie macie czego się bać. Ludzie są w porządku. Czasem tylko zachodzi różnica w zdaniach a każdemu chodzi o dobro forum tylko każdy może mięć na to inny pogląd.
  19. Rok temu bawiłem się na prywatne potrzeby systemem od Invision Community i nie ma najmniejszych problemów, by administrator okroił konto moderatora. Jeżeli admin ustawi konto moda, by nie widział adresów IP, to nie będzie widział, to samo wgląd w prywatne treści itp. Także to się z pozycji konta administratora ustawia, to admin ma najwyższe przywileje i tworzy grupy, decyduje o ich uprawnieniach itd.
  20. Albo kraść IP Moralność i obiektywizm jest podstawą. A władza w rękach niektórym szkodzi. Nikt nie jest ideałem ale wiadomo, że bezstronność to podstawa.
  21. Moderatora/moderatorów społecznych, jednak musiałby ktoś nadzorować, bo co jak taki moderator zacznie nadużywać swoich przywilejów i faworyzować jednych, a drugich za byle co karać, albo wołać nudesy od jakiejś użytkowniczki na priv? Dlatego WP musiałaby wyznaczyć administratora, człowieka już powiązanego z korporacją, a nie randoma, który przynajmniej te trzy razy dziennie by zaglądał na forum i doglądał pracy społecznych modów... No i tu jest tak naprawdę problem, bo im się nie opyla taki deal. Wolą pozostawić na samopas tej bajzel.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×