Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Fajnie. Na pewno lepiej niż moje dzieła na poziomie przedszkola.
  3. No zależy na jaki oddział idziesz. Jak ja byłam na zamkniętym to nie wolno było mieć długich kabli (ładowarki, słuchawki etc. do 15cm długości jeśli dobrze pamiętam). Żadnych pasków etc. Nic ostrego ani metalowego- również sztućce się w to wliczały. Żadnych maszynek, pęset, nożyczek/obcinaczek do paznokci. Jeśli już wzięłaś- to trzeba było to oddać personelowi i pod ich nadzorem używać, kiedy potrzebujesz. Tak samo nic szklanego. Ogólnie plastikowy kubek i sztućce to taki pro tip. Warto się zaopatrzyć w takie rzeczy do jedzenia/picia na pierwszy tydzień- u mnie dopiero po tym czasie, jeśli było się w jako-takim stanie i nie chciało się uciekać, można było wyjść z grupą i opiekunem do szpitalnego sklepiku. A i zależnie od placówki- papier toaletowy (u mnie nie było trzeba było mieć swój). I to chyba tyle. Jakieś przekąski czy artykuły higieniczne czy proszki do prania można było kupić w tym sklepiku, więc tu się nie martwiłam. No, ale mówię- wszystko zależy od placówki.
  4. Wierzę Nie mam pojęcia jaki jest cel mojego życia. Nawet nie zostałem obdarzony instynktem przetrwania gatunku i nie odczuwam potrzeb kopulacyjnych. Nie jestem taki, jak przeciętny człowiek, nie wiem jaki jest cel mojego istnienia.
  5. Kurde ciekawe rzeczy.
  6. Dzisiaj
  7. No jest trochę zabawy, też zmienialam i wyprobowywalam wszystko po kolei,zeby znaleźć coś co mi potrzebne.Ale fajna sprawa. Odprężające zajęcie i ciekawe.
  8. Dopiero po powiększeniu konkretnym to widzę, nie wiem jaki tam masz ekran ale ja przeglądam w telefonie i bez powiększenia tego nie widać.
  9. Ale lubie jak ktoś ma takie nietypowe zajawki. Dobra robota!
  10. Przecież widać dobrze, że ten po prawej leży a po lewej siedzi i myśli
  11. Pomaga podobno na uczucie głodu. Trochę imituje, że coś tam jednak przeżuwa. O te gumy to ciągle pytały
  12. To było czymś innym. Tam tych pędzli od cholery jest co chwile zmieniałem na inny i bawiłem się przede wszystkim opacity żeby robić "przezroczystość". A tu na 100% czorny
  13. sailorka

    Pytania TAK lub NIE

    tak, ale niedużą masz tremę przed rozmową po angielsku?
  14. sailorka

    zadajesz pytanie

    2 razy niegroźny upadek a Ty?
  15. Widać od razu,ale jak ty te ksztalty zrobiłeś tych kotkow.Pewno tymi pieczątkami,dobrales jakoś
  16. No wlasnie na to liczę,bo moje ostatnie problemy z niedzialajacymi lekami mnie zmusiły do tego jednak. Może coś zmienia,cos dołożą.Nie wiem ostatnia nadzieja.
  17. A co z tą guma do żucia?Potrzebna jej była żeby zacząć brzuszki robić?
  18. A wierzysz w inteligentnego stwórcę? A odrzucając ten powód, to jeśli na powyższe pytanie odpowiedź jest twierdząca, to jaki mógłby być cel tego, że przyszedłeś na świat?
  19. Nie Skrzywdziłeś/aś kiedyś kogoś?
  20. Harding

    zadajesz pytanie

    Nie, jaki nastolatek nigdy Miałeś/aś wypadek na rowerze?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×