Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Radek0003

    Siwe włosy

    Dziękuję za miłe słowa. Cóż mam gdzieś z tyłu głowy taki plan żeby kiedyś się wynieść i zamieszkać z dziewczyną,ale to może w przyszłości bo dziewczyna i tak studiuje i może jak skończy,a w międzyczasie może mama trochę stanie na nogi. Oczywiście dziewczyna bywa i mnie prawie codziennie albo ja u niej i ona sama też wspiera moją mamę i po prostu na ten moment lepiej żebym był przy niej. Co do aplikacji randkowych to kiedyś mama miała Badoo chyba ileś lat temu i nawet spotykała się z kimś,ale nie wyszło, musiałbym o tym z nią porozmawiać,ale faktycznie też kompleksy i niska samoocena nie pomagają. Na Facebooku od wielu lat mama nie ma żadnych zdjęć,bo mówiła kiedyś,że jeszcze ktoś znajomy zobaczy jak teraz wygląda i będzie mówil jaka to ona stara się zrobiła itd. Ale fakt muszę mieć mamę na oku,bo od jakiegoś czasu widzę coraz częściej zaglada do kieliszka. Wódka nie,ale wino i to często na jedno posiedzenie pójdzie butelka wina.
  3. Dzisiaj
  4. Wkuwam ustawę. Dziś całkiem dobrze
  5. Haha nic dziwnego, ze wątek jest w dziale ‚pozostałe Zaburzenia’
  6. "Naprawdę rozwijasz się tylko wtedy, gdy nie masz poczucia komfortu" (c) T. Harv Eker
  7. O tak. Ta konstrukcja jest wyjątkowo denerwująca
  8. Zapewne, ale i tak robia to lepiej niz ja
  9. Analiza składu to coś trochę bardziej skompilowanego niz suma składników
  10. raczej mniej te apki są raczej dość prostolinijne, analizują te składniki bez kontekstu, stężenia, funkcji
  11. Psychicznie całkiem spoko. Ale plecy bolą...
  12. Zauważyłem właśnie, że dużo kobiet pozytywnie reaguje... Znowu zwiecha serwera... WP chyba na Windowsie ciągnie haha
  13. bez sensu te chaty lepsza sa programy do wyszukiwania ludzi tam chociaz jest podobienstwo
  14. A spodnie sztruksowe tez lubie, mam 2 pary i sa bardzo wygodne. Ten sztruks jest dosyc miekki, nie taki sztywny jak w dziecinstwie.
  15. Mnie wyszukiwało podobieństwa po...typie oprawek okularów
  16. Dalila_

    Siwe włosy

    To bardzo bardzo dobrze że się nie wypiął. Właśnie tak powinno być że o tym rodzicu się pamięta dopoki nie zejdzie z tego świata. U niego był problem z tym swoim życiem bo dziewczyna chciała żeby mieszkali razem osobno. No to może z czasem związkowi zagrozić zależy na ile dziewczyna bedzie mogła to zrozumiec... Ja bym miala pierwsza myśl ze wyprowadz się, a mamę odwiedzaj często i dzwon. Ale z drugiej strony sama nie wiem jak bym postąpiła gdybym miała rodzica w depresji więc łatwo się mówi. Chyba gdyby było zagrożenie życia że będzie próba samobójcza to pewnie jednak pistawilabym na pilnowanie i została...
  17. Chinosy to najfajniejsze męskie spodnie. Mam świąteczny obrusik lniany i moje żelazko przy nim wysiada, bo nawet maksymalna temperatura z parą nie wyprasuje tego na gładziutko. Nienawidzę jak ktoś z rodziny wychodzi z domu w wygniecionych ciuchach. Jak ja nie mogę wyprasować, to syn już sam się bierze za żelazko Ale w dziedzinie koszul na niedzielną mszę ma jeszcze sporo do poćwiczenia
  18. Ooo ja też bliźniaczką kasi nie jestem tylko na niektórych fotach widać podobieństwo chyba głównie przez spojrzenie i trochę zbliżone rysy twarzy uśmiech mam zupełnie inny. A jak wrzuciłam do gemini zdjęcie z mocnym skrętem na włosach to mi wskazał nicole kidman, joannę liszowska i magdę gessler same loki wystarczyły bo nawet kolor włosów sie nie zgadza.
  19. Szkoda, ze nie ma ich na olimpiadzie Choc z drugiej strony teraz kazdy moze w nich brac udzial.
  20. @Żaba Monikaobydwa sporty wiem że istnieją i są mega śmieszne żony ma plecach haha
  21. Aha, z tym moge zyc, ciekawe czy sa falszywie pozytywne?
  22. Kiedys tez nic nie prasowalam, ale odkad kupilam sobie deske do prasowania to zaczelam prasowac. Nadal nie lubie prasowac, ale mam pare rzeczy, ktore niestety trzeba prasowac, a przy okazji i inne sie zalapia. Chinosy kojarza mi sie z grzecznymi chlopcami. Moze byc, choc moj facet w zyciu by nie zalozyl.
  23. Mi się kojarzy z bogatymi WASP-ami z Newark. Młodzi prawnicy i dochtury je lubio tam.
  24. Mi sie tak pizdusiowo kojarzy taki styl u faceta, taki ni to elegant ni to emeryt w Saint tropez
  25. Tak. Fałszywie negatywne oceny.
  26. No... W jasno-beżowych lepiej nie jeździć na myjnie... xD
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×