Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

roby

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 1. Kiedyś spotkałem kolegę z klasy , i jakie pytanie po 25 latach : Jaki masz samochód ? Wiem , to świadczy o nim . Ale większości przypadków w tym kraju tak ma. Nikt nie spyta : co czytałeś fajnego, jaką książkę? Bo słyszałem i widziałem to odpowiedzą .
 2. Moja Mama lat 74 i nie wyobraża sobie życia bez samochodu, samodzielności. A samochód w męskim przypadku i w większości do przedłużenia ego.
 3. Zgadza się i szału nie ma. Ja po miansecu nie mam uczucia głodu. Boję się bo po tym wszystkim czuję się jak na ostrzu noża. Balansowanie . Dlatego postanowiłem że przepracuję.
 4. roby

  Leki a alkohol

  To zależy od organizmu , u mnie to trwa do 3 tyg. Więc wolę bez się obyć . Teraz sprawdziłem i po dwóch łykach cydru nnie dopadło. I to po 4 dniach od wypicia. Wracamy do początku .
 5. Przepraszam że się wtrące. Biorę doxepin 25, escitalopram act 15, bellergot , doraźne perazin 25-50,i na noc miansec 45, co o tym można powiedzieć?
 6. roby

  Potrzebuję rady...

  Jestem pracocholikiem, praca to ja , praca to mój dom , praca to moja rodzina. Trochę to uległo zmianom. Ja potrafię zjechać wagą o 10 kg gdy się pojawia , gdy w porę nie zareaguje. Teraz uczę się asertywności. Uczę się z tym żyć.
 7. roby

  Leki a alkohol

  Mi wystarczyło jedno piwo.
 8. roby

  Potrzebuję rady...

  Ja napiszę jak u mnie , farmakologia 3 lata bez przepracowaniu i obecnie co ? Powrót. A leczenie to nie takie proste jest z trafieniem , tu potrzebny jest czas. Więc daj Sobie czas , dużo czasu by osiągnąć jakiś efekt.
 9. roby

  Siema wszystkim

  Cześć
 10. roby

  Hipohondryk

  Będzie dobrze
 11. roby

  Filmy!

  Las, 4 rano.
 12. roby

  Witam

  Wydawało mi się , że jak przy przeziębieniu zażyję parę tabletek i spokój. Syropek i po kaszlu A to jest bardziej złożone.
 13. roby

  Witam

  Może przedstawie się. Leczę się od 2 lat. Miałem przerwę. Myślałem że jest Ok. I teraz 2 epizody. I podjąłem decyzję o poważnym podejściu do problemu z nerwicą i depresją.
 14. roby

  Mielec

  Hey
 15. roby

  Witam

  Przypadkiem tutaj luknąłem szukając odpowiedzi na mnie
×