Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nutelka

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. czy jest jakiś limit czasowy brania mianseryny ? ile czasu bierzecie ? Ja biorę już 2 lata, super na mnie działa i nie chciałabym odstawiać, jednak ostatnio bolą mnie stawy i nie wiem czy to nie od tego.
 2. Na jakiej jesteście aktualnie dawce ? I po jakim czasie zwiększaliście ?
 3. Po jaki czasie i czy w ogóle zwiększaliście dawkę ? Biorę 10 mg przed snem od dawna, ale od ok 2 miesięcy efekt już jest dużo gorszy, a co do tycia, faktycznie pobudza apetyt, ale wystarczy jeść tyle co zawsze i waga pozostanie taka sama
 4. Ja od wielu lat "posiadam" nerwicę lekową, po paru latach też zaczęłam leczyć się u psychiatry.Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz
 5. Lądowałam w szpitalu, ból głowy coś w rodzaju jakby całą głowę ktoś ściskał do tego miałam problem z widzeniem, nie widziałam jakby części obrazu.Ponieważ nic nie znaleźli to stwierdzono napięciowe bóle głowy.Treningi autogenne chyba pomogły najbardziej, skupiam się na rozluźnianiu mięśni i u mnie działa bardzo dobrze.Jest tego dużo w internecie, więc bez problemu znajdziesz.
 6. Miałam cały czas, bez przerwy, raz mocniej raz mniej, ale stale.Teraz gdy stosuję ćwiczenia rozluźniajace jest zdecydowanie lepiej.
 7. Też mam silną fobię społeczną, nerwicę lękową i strach przed wyjściem z domu zamknął mnie na pół roku we własnym mieszkaniu.Leki,ale i praca nad sobą i pokonywanie lęku powoli mnie uwalnia Dasz radę !
 8. nutelka

  [Toruń]

  mój numer gg 66508582
 9. nutelka

  [Toruń]

  To ja w takim razie zakładam sobie GG
 10. nutelka

  [Toruń]

  Ja jestem
 11. nutelka

  Witajcie

  U mnie poprawa, biorę od 1,5 miesiąca NExpram 10 mg i Mianserynę 10 mg, ogólnie jest zdecydowanie lepiej, jednak cały czas z tyłu głowy jest taki niepokój, staram się na to nie zwracac uwagi.Jednak dokuczają mi jeszcze poranny niepokój i budzenie wcześniej niż normalnie wstaję.Muszę się z tym uporać, bo jest to męczące ;-(
 12. Mi na napięciowe bóle głowy skutecznie pomagają ćwiczenia rozluźniające i zmniejszające napięcie mięśni.
 13. nutelka

  bóle nóg

  Ja też mam bóle nóg, głównie przedniej części ud.W związku z nerwicą mam okropnie napięte mięśnie, pomagają mi trochę ćwiczenia rozciągające.
 14. Przesadziłam kwiaty, uwielbiam to robić
×