Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nutelka

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Na jakiej jesteście aktualnie dawce ? I po jakim czasie zwiększaliście ?
 2. Po jaki czasie i czy w ogóle zwiększaliście dawkę ? Biorę 10 mg przed snem od dawna, ale od ok 2 miesięcy efekt już jest dużo gorszy, a co do tycia, faktycznie pobudza apetyt, ale wystarczy jeść tyle co zawsze i waga pozostanie taka sama 😉
 3. nutelka

  Depresja lękowa znajdę tu tak kogoś kto się tez z nia zmaga?

  Ja od wielu lat "posiadam" nerwicę lekową, po paru latach też zaczęłam leczyć się u psychiatry.Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz 🙂
 4. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Lądowałam w szpitalu, ból głowy coś w rodzaju jakby całą głowę ktoś ściskał do tego miałam problem z widzeniem, nie widziałam jakby części obrazu.Ponieważ nic nie znaleźli to stwierdzono napięciowe bóle głowy.Treningi autogenne chyba pomogły najbardziej, skupiam się na rozluźnianiu mięśni i u mnie działa bardzo dobrze.Jest tego dużo w internecie, więc bez problemu znajdziesz.
 5. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Miałam cały czas, bez przerwy, raz mocniej raz mniej, ale stale.Teraz gdy stosuję ćwiczenia rozluźniajace jest zdecydowanie lepiej.
 6. nutelka

  Studia, a zaburzenia lękowe

  Też mam silną fobię społeczną, nerwicę lękową i strach przed wyjściem z domu zamknął mnie na pół roku we własnym mieszkaniu.Leki,ale i praca nad sobą i pokonywanie lęku powoli mnie uwalnia 😉 Dasz radę !
 7. nutelka

  [Toruń]

  mój numer gg 66508582
 8. nutelka

  [Toruń]

  To ja w takim razie zakładam sobie GG 😉
 9. nutelka

  [Toruń]

  Ja jestem 😉
 10. nutelka

  Witajcie

  U mnie poprawa, biorę od 1,5 miesiąca NExpram 10 mg i Mianserynę 10 mg, ogólnie jest zdecydowanie lepiej, jednak cały czas z tyłu głowy jest taki niepokój, staram się na to nie zwracac uwagi.Jednak dokuczają mi jeszcze poranny niepokój i budzenie wcześniej niż normalnie wstaję.Muszę się z tym uporać, bo jest to męczące ;-(
 11. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Mi na napięciowe bóle głowy skutecznie pomagają ćwiczenia rozluźniające i zmniejszające napięcie mięśni.
 12. nutelka

  bóle nóg

  Ja też mam bóle nóg, głównie przedniej części ud.W związku z nerwicą mam okropnie napięte mięśnie, pomagają mi trochę ćwiczenia rozciągające.
 13. nutelka

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Przesadziłam kwiaty, uwielbiam to robić
 14. Czy to przez napięcie mięśni ?
 15. nutelka

  Witajcie

  Próbowałam, mimo że dostałam leki, sama z tym walczyć.Leki leżały ja próbowałam i niestety znowu doprowadziłam się na skraj ;-( Biorę 4 dzień i na razie codziennie mam okropne lęki ;-( mam w zapasie relanium,ale jak to ja próbuję jeszcze obyć się bez tego. CZekam z utęsknieniem na efekt działa leków.
×