Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nutelka

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Lądowałam w szpitalu, ból głowy coś w rodzaju jakby całą głowę ktoś ściskał do tego miałam problem z widzeniem, nie widziałam jakby części obrazu.Ponieważ nic nie znaleźli to stwierdzono napięciowe bóle głowy.Treningi autogenne chyba pomogły najbardziej, skupiam się na rozluźnianiu mięśni i u mnie działa bardzo dobrze.Jest tego dużo w internecie, więc bez problemu znajdziesz.
 2. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Miałam cały czas, bez przerwy, raz mocniej raz mniej, ale stale.Teraz gdy stosuję ćwiczenia rozluźniajace jest zdecydowanie lepiej.
 3. nutelka

  Studia, a zaburzenia lękowe

  Też mam silną fobię społeczną, nerwicę lękową i strach przed wyjściem z domu zamknął mnie na pół roku we własnym mieszkaniu.Leki,ale i praca nad sobą i pokonywanie lęku powoli mnie uwalnia 😉 Dasz radę !
 4. nutelka

  [Toruń]

  mój numer gg 66508582
 5. nutelka

  [Toruń]

  To ja w takim razie zakładam sobie GG 😉
 6. nutelka

  [Toruń]

  Ja jestem 😉
 7. nutelka

  Witajcie

  U mnie poprawa, biorę od 1,5 miesiąca NExpram 10 mg i Mianserynę 10 mg, ogólnie jest zdecydowanie lepiej, jednak cały czas z tyłu głowy jest taki niepokój, staram się na to nie zwracac uwagi.Jednak dokuczają mi jeszcze poranny niepokój i budzenie wcześniej niż normalnie wstaję.Muszę się z tym uporać, bo jest to męczące ;-(
 8. nutelka

  Napięciowe bóle głowy - da się wyleczyć?

  Mi na napięciowe bóle głowy skutecznie pomagają ćwiczenia rozluźniające i zmniejszające napięcie mięśni.
 9. nutelka

  bóle nóg

  Ja też mam bóle nóg, głównie przedniej części ud.W związku z nerwicą mam okropnie napięte mięśnie, pomagają mi trochę ćwiczenia rozciągające.
 10. nutelka

  Co Wam dziś sprawiło radość?

  Przesadziłam kwiaty, uwielbiam to robić
 11. Czy to przez napięcie mięśni ?
 12. nutelka

  Witajcie

  Próbowałam, mimo że dostałam leki, sama z tym walczyć.Leki leżały ja próbowałam i niestety znowu doprowadziłam się na skraj ;-( Biorę 4 dzień i na razie codziennie mam okropne lęki ;-( mam w zapasie relanium,ale jak to ja próbuję jeszcze obyć się bez tego. CZekam z utęsknieniem na efekt działa leków.
 13. nutelka

  Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

  A jak radzicie sobie z porannymi atakami? Najgorzej jest obudzić się z atakiem, kołatanie serca, poty,wrażenie że zaraz zemdleję, uczucie gorąca. Ciało przygotowane do ucieczki, więc chodzę po domu, żeby zmniejszyć napięcie.JEstem teraz na etapie przyzwyczajania się do nexpramu, więc mam wrażenie że trochę mocniej teraz to odczuwam ? A jak Wy sobie rano radzicie ?
 14. Z jakiego powodu zawsze zalecają by esci brać rano ?
 15. nutelka

  ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

  Dostałam Afobam na ataki paniki, wróciłam do NExpramu, ale jeszcze nie działa i potrzebuję coś na poranne ataki paniki, które sa okrpne.Napiszcie jak szybko działa Afobam i czy usypia ?
×