Skocz do zawartości
Nerwica.com

linka

Użytkownik
  • Postów

    11 561
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez linka

  1. udało ci się A może m,u się podoba to:
  2. aree1987, ja trochę z przymrużeniem oka pisałam...co to za określenie baba i chłop?? Baba to jest w nosie, a chłop to pan rolnik ze wsi ( przynajmniej dla mnie).
  3. polazłam dziś pierwszy raz (!!) w tym semestrze na pewne ćwiczenia przygotowana na solidną ojebkę....i trafiłam na wpisy....w indeksie bdb
  4. Baby z nosa i chłop śląski - w barach szeroki, w dupie wąski.....
  5. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    Rambo123, 4 tysiące na dwie osoby i jest ciężko......zakładam, ze macie własne mieszkanie? Ej no to jest zajebista kwota moim zdaniem
  6. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    paradoksy, jaki metraż i ile pokojów?
  7. Ja wiem, że nie wolno przy nerwicy, depresji i innych zaburzeniach stosować żadnej diety WYKLUCZAJĄCEJ. Owszem należy ograniczać to co trzeba, jak napisała kasiątko - piramida zdrowia + sport.
  8. linka

    zadajesz pytanie

    Ty się lepiej spytaj czy czasem usypiam No a na poważnie, jeśli jestem w "stabilnym" stanie emocjonalnym i nie dzieje się nic wyjątkowego to zwykle budzę się dopiero rano. Dlaczego wszystko co dobre - zabija, tuczy lub grozi ciążą?
  9. aree1987, no a dziwisz się?
  10. roymakkay, co za bzdury opowiadasz.....a jak ktoś był bity w dzieciństwie i nagle ma nerwicę bo co? Brakuej mu bicia? Czy składników mineralnych w organizmie? Skąd w ogóle taka teoria?
  11. Korba, contractubex - tylko trzeba systematycznie 2 razy dziennie przez kilka miesięcy wtedy blizny bledną, stają się mniejsze.
  12. regata, spałaś z nią od "zawsze" ?
  13. Vitellka, To Ty się zastanów gdzie żyjesz i jak żyjesz.....chcesz w tym gnić - proszę - twój wybór -- możesz się z tym godzić. Ja nie zamierzam i dobrze mi idzie, w tym momencie bez leków z pomocą psychoterapeutki powoli się wygrzebuję...a czy będzie nawrót, może i tak, ale sobie z nim poradzę a do tego czasu będę żyła pełnią życia ps. Jakbyś mogła podać źródło medyczne tych swoich "wywodów" to byłoby super.
  14. regata, to jest raczej pytanie na forum SUPERNIANIA Pewnie jedyne co bym radziła to to samo co wszytskie tv nianie odprowadzać do swojego łóżeczka do oporu. Może to trwać kilka godzin, kilka nocy.....ale inaczej nie zrozumie, że ma być tak jak Ty chcesz a nie tak jak ona chce.........
  15. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    LitrMaślanki, Wiesz co moja owczara jest wybredna i w sumie dostaje suche jaki dodatek, ma gotowane jedzonko, ale ostatnio kupowałam tu: http://www.telekarma.pl/m116/purina.pro.plan.htm Jest fajna promocja 160 za 15kg :)
  16. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    lakuda, Nawet jeśli -w załozeniach Maślanki masz 2 owczarki niemieckie - więc taki wór 15 kg idzie na miesiąc - jakby nie patrzeć 100 na miesiąc wyjdzie. Pomijam fakt, że dobra karma taka jak Purina kosztuje około 200zł za 15kg.
  17. Vitellka, oczywiście, że nerwica jest uleczalna....i nie chodzi o żadne leki...leki to tylko doraźne środki pomagające żyć......
  18. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    Pewnie, że nienormalne....mieszkamy w Polsce tu dawno nic nie było "normalnie" .....dlatego tak wiele osób wyjeżdża za pracą...i nie mówię tu o UK tylko do poważnej pracy, na poziomie, nie jako robol. USA, Hiszpania, Australia, Ameryka Pd, Nowa Zelandia......Skandynawia....gdzie się da.....tam gdzie nawet pan zamiatający ulice nie ma takich dylematów.... To ma być ok, że po 30 latach pracy dostajesz emeryturę z której nie da się wyżyć??
  19. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    LitrMaślanki, Niezamierzona bo ja naprawdę szanuję ludzi którzy potrafią sobie tak wykombinować że za mała kasę żyją tak jak trzeba....miałam taką samą sytuację w domu...gdy mam była już bez prawa do zasiłku.....ja w domu, moja siostra na studiach...zarabiał nanas tylko ojciec...oj nie było kolorowo i dlatego....ja bym właśnie nie chciała mieć takiego dylematu ...czy zaciągać kredyt na pralkę czy na leczenie zębów? Czy zapłacić komorne czy kupić lepsze leki..... To straszne, że nawet najzwyklejsi robotnicy, którzy przecież pracują uczciwie, zapierdalają na zmiany - zarabiają tak mało i mają takie problemy... Tygodniówka jak na wschodzie.....ceny jak na zachodzie.....
  20. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    Nie wiem jakie mieszkanie za taką sumę wynajmiesz i gdzie? Może w jakieś małej zabitej dechami mieścinie, bo na pewno nie w dużym mieście. Też nie bardzo jakoś w to wierzę, ja mieszkam w średniej wielkości mieście i wynajęcie pokoju z kuchnią(lub dwoma z kuchnią - gdy ktoś pracuje w domu, lub np. pracuje na zmiany) za mniej niż 1000 zł nie wchodzi w grę.........mówimy o własnym mieszkaniu..bez innych lokatorów. Widać że mieszkasz z rodzicami Ja jak robie zakupy i wchodzę do tesca to za taką kwotę nawet pełnego wózka nie mam tylko ledwo spód zakryty artykułami. Dolicz jeszcze samochód, miesięczne wydatki za paliwo. nie licząc wielu innych spraw jak media prąd, woda, gaz. Do tego dwa duże psy i karma dla nich. Już porządna karma dla dwóch dużych psów ( bo nie karmimy zwierzakami pedigree i innym makdonalnem z supermarketu) to 100zł, przy 200 zł dla dwóch osób nie jada się chyba jogurtów, owoców, mięsa(!!)..... nie wspominam o wychodzeniu gdzieś.... No nie wiem...jedna pensja idzie na mieszkanie+ opląty typu telefon, internet a z drugiej cala reszta? Jedzenie? Auto? Leki? Raz na jakiś czas trzeba kupić sobie buty...spodnie...kurtkę... Co z rzeczami typu pralka, odkurzacz, wszystkie graty do mieszkania - brać kredyt? Co gdy pies zachoruje albo nas będzie bolał ząb....pół wypłaty pójdzie się jebutać........ Nie mówiąc o tym, że za dwie najniższe krajowe to wakacje odpadają... Źle nie jest, że tyle ci wystarcza - szacun że potrafisz za taką kasę wygodnie żyć...ale nie chcesz więcej?
  21. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    Prusak, no tak ale żeby kupić dobre gatunkowo ubrania trzeba mieć na to kasę niestety...tak samo jak np. na dentystę, czy żeby jechać na wakacje...dobre gatunkowo jedzenie też kosztuje sporo więcej .........
  22. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    na dwoje ..czy na głowę ? Bo napisałaś tak ,że nie rozumiem . PO 2 tysiące....... Biorąc pod uwagę, że same rachunki + wynajem mieszkania to będzie około 1200zł, +utrzmanie auta+utrzymanie dwóch zwierzaków ( jedzenie + weterynarz) + jedzenie+ jakieś łachy+ kosmetyk itd, leki.........do tego dochodzą przyjemności typu kino, bar, do tego dochodzą wakacje raz w roku, to koszt około 5 tysięcy, do tego (odpukać) wizyty u lekarza no i jeszcze coś odłożyć.... W 5 tysiącach można się zamknąć prusak 300zł na studia dla 3 dzieci?? To dla jednego nie starczy.......
  23. linka

    Prozaiczne pytanie+za co jesz?

    Wystarczy gotować w domu i wtedy można w 250zł na miesiąc dla jednej osoby się zmieścić No ale tak jak pisze LitrMaślanki, dwie osoby po 2 - 2,5 tysiąca złotych pensji i jest git
×