Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Pudło. Żaba Monika
-
Z motywacją tak, jak w każdy poniedziałek, znowu trzeba przestawić tryb w głowie na niewolnika. Co tydzień ciężko mi się z tym godzić.
-
7 zasad udanego i szczęśliwego związku
seleneles odpowiedział(a) na SzczeryDoBolu temat w Problemy w związkach i w rodzinie
Dla mnie nie jest to ważne, rzadko się śmieję i nie mam z czego. Nawet wolę, gdy otaczają mnie smutni ludzie. Bez tego nie ma nawet co zaczynać związku. O tak, to jest bardzo ważne, we wszystkim trzeba zachować balans. -
No wiem że żart, swoją drogą jakiś czas temu pewien 22 latek napisał mi że jest w szoku że używam "xD" nie wiem dlaczego.
-
Czas cuś szmnąć
-
No tyle to nie Ale względnie spokojnie dziś jak na poniedziałek więc nie narzekam. U Ciebie gorzej?
-
Szalone precle z pieprzem i ziemniakami
KochamBabkęBożą odpowiedział(a) na Krejzi1 temat w Off-topic
No mam, z lotniska mnie odebrali z babcią w Poznaniu xP. Po drodze kolo 22 wjechaliśmy do piekarni po świeży chleb, jeszcze ciepły. Faceci całą noc w piekarni ;P. To była moja pierwsza atrakcja po przylocie do PL. Piekarnia i świeży, polski chleb xD. A w samolocie siedziałem przy oknie i fajne widoki miałem. Jak wylecieliśmy to było jasno, a w Polsce bylo ciemno już xD No w piątek jak się nie dało pisać, to już przesada i myślałem, ze to już koniec, więc przylazłem tutaj jak najszybciej, dowiedzieć się co się dzieje, i chyba już tam nie wracam. W końcu. -
Na leżenie i nicnierobienie.
-
Nie wiedziałam, że masz dziadka. Łatwiej się odchodzi z kafeterii gdy tam ciągle blokują albo nie ma ciekawych tematów.
-
Przynajmniej masz poniedziałek wolny, nie to co reszta.
-
Kakao z mlekiem, chleb, na śniadanie.
-
Może zobaczyła, że to forum już nie jest takie, jakie było kiedyś i uznała, że jednak nie ma sensu wracać.
-
xd @eRCe sporo ostatnio na youtube specjalistów od wojen, bliskiego wschodu i działań zbrojnych. Może o tych internetowych wojnach też byłoby branie. Historia dzieje się na naszych oczach
-
Mi kolega przywiózł wiewióra małego, bo mamę mu ktoś przejechał, więc koledzy go zgarnęli i się nim zaopiekowali, jak był noworodkiem. A potem wpadł do mnie na farmę, ale niestety to była zima i trochę ekstremalne warunki, i nie miałem gdzie umyć wiewióra i robale po nim łaziły ;/. Koledzy z innego forum mi radzili, żebym nagrał filmik z wiewiórem, to nagrałem i wrzuciłem na youtube, to kumpel na reddit wrzucił i ludzie się jarali podobno i to był hit ten film ;/ To ja następnego dnia się obudziłem rano i jakieś youtube, skasowałem konto i wszystkie filmiki też poszły się jeb..., bo depresja i nie chce żadnych jutubów i life is brutal... Potem zgubiłem telefon, na którym miałem selfie z wiewiórem i filmiki, bo się upiłem alko i telefon mi z kieszeni gdzieś wyleciał i żegnaj. Kumpel też filmu nie zachował. To moje kasowanie wszystkiego to też jakaś choroba umysłowa. ;/ a mogłem być jutuberem i kase bym miał, to niestety choroby psychiczne i sam sobie strzelam w stopę i gniję w dołku na własne życzenie tylko. Potem mi jest smutno tylko, dlatego się nie nadaje do życia w społeczeństwie.
-
O nie, wielka szkoda.
-
Czuję się jak rzadka kupa.
-
@Krejzi1 @KochamBabkęBożą No dzikiemu szczurowi raczej bym nie zaufał i nie dał bym mu jeść z ręki ale myszy akurat są nieagresywne i raczej takie śmieszne. A wiewióra nigdy mi się nie udało "oswoić", zawsze uciekały.
- Dzisiaj
-
Czego się spodziewać po ćwiczeniach fizycznych?
Jurecki odpowiedział(a) na MiśDuży temat w Medycyna niekonwencjonalna
@shadow_no ja tak ćwiczę kiedy mi się chce. Nie jestem atletą -
Haha, jak tam w psychiatryku? Też kiedyś byłem xd.
-
Żegnaj.
-
Szalone precle z pieprzem i ziemniakami
KochamBabkęBożą odpowiedział(a) na Krejzi1 temat w Off-topic
Ja sobie przede wszystkim gram w grę i wbijam poziomy ;). Mozolne zajęcie xD. Poziomów w gierce mi nikt nie skasuje, tak jak tematów na srafe i wszystkie moje posty Większy sens ma zabijanie smoków w grze niż wchodzenie i pisanie na srafeteria. -
A niech sobie pisze, a co mnie to.
-
Szalone precle z pieprzem i ziemniakami
KochamBabkęBożą odpowiedział(a) na Krejzi1 temat w Off-topic
Babcia ostatnio pączki upiekła. Takie przepyszne, że masakra. Aż rozplywały się w ustach! Jeszcze ciepłe. Możecie sobie z odleżyną o takich pomarzyć tylko, rymcym. -
Szalone precle z pieprzem i ziemniakami
KochamBabkęBożą odpowiedział(a) na Krejzi1 temat w Off-topic
Admini i moderacja srafe, to szlachta. Oni z plebsem się nie zadają. Jedyne co robią, to ich banują i kasują, żeby w końcu przepadli, hahah.
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane