Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Baryton Najwyższy szczyt Afryki ?
-
Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem
Werka222 odpowiedział(a) na gosia hd temat w Uzależnienia
@Dalila_Bardzo dziękuję za ten komentarz i za wypełnienie ankiety! Rozumiem, o co chodzi – to specyfika tego konkretnego testu (skala SUR). On skupia się na tym, jak często coś się dzieje w ciągu roku, a nie na tym, jak silnie czujemy, że dane zachowanie nas dotyczy. To bardzo cenna uwaga metodologiczna, którą na pewno uwzględnię w opisie ograniczeń mojego badania. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i za czujność! Cieszę się, że ktoś w ogóle zechciał mi pomoć i wypełnił ankietę. Brakuje mi jeszcze koło 40 ankiet, gdyby się ktoś jeszcze zdecydował to będę mega wdzięczna Pozdrawiam serdecznie! -
Rodan Głos operowy na B?
-
Oranżadę żółtą Hellena.
-
Serial [Skazany na śmierć]
-
Na szczęście nigdy nic Masz wykupione jakieś ubezpieczenie?
-
Nie znam się Broń biologiczna czy chemiczna?
-
Z daszkiem Korek czy kapsel?
-
Zwykła Siłownia w domu czy karnet?
-
Tenor Rzeka na R ?
-
Sok truskawkowy
-
Stitchy mam około 30 maskotek ale mam całą ścianę obklejoną stitchem, tez ubrania mam z nim, placaki, pościel, piżamy, nawet klapki po domu.
-
To proszę o zdjęcie pokoju z 100 stichami:D
-
Podniecenie może się zaczynać od cech psych. albo od nich zależeć ale ostatecznie sprowadza się do fizycznego podniecenia i to dlatego uważam że orientacja jest z tym związana. Lub w moim świecie jest
-
Tak Miałeś cokolwiek kiedykolwiek złamane ?
-
Ja już wykąpana w łóżku. Ostatnio zarwałam kilka nocy i czuje to, więc dzisiaj chciałabym wcześniej zasnąć. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo z drugiej strony chciałabym też posiedzieć na necie.
-
Nie no gdzie, ja mam swoje zabawki dla dziewczynek. xd
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane