Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. OK Jutro jesteśmy na 12 umówieni, idziemy na hydry Hejka
  3. Cynthia

    Ku lepszemu

    on nie straszy, nic mi nie powiedział bo go bloknęłam zaraz xd ale od wspólnej znajomej paru rzeczy się dowiedziałam, znam go i po prostu nie chcę, by sobie coś zrobił. Nie czuję do niego nic, no nie licząc złości, ale martwię się jak człowiek człowiekiem.
  4. Zosia mi pisze, żebym został w Polsce, ale ja nie mogę Dobranoc wszystkim życze i dobrej nocy.
  5. libed

    Ku lepszemu

    jak ktos straszy to se nic nie zrobi poza tym dorosli ludzie sami odpowiadaja za siebie
  6. Cynthia

    Ku lepszemu

    Ech, muszę w końcu przyznać to przed wami, ale chyba bardziej przed samą sobą. Dzisiaj pojawiły się głosy i praktycznie utrzymują przez cały dzień. Skurwysyny nieco ucichły, ale jestem jakaś apatyczna. Dodatkowo mam mętlik w głowie, bo dowiedziałam się paru rzeczy o ex, napisał do mnie. Zaraz go zablokowałam ale mam trochę w wyrzuty sumienia, bo boję się, że sobie coś zrobi. A jest w niefajnej sytuacji życiowej. Ale co ja mogę zrobić? Nie będę wierna jak pies, to on mnie zostawił w najgorszym momencie mojego życia. Teraz próbuje wrócić z podkulonym ogonem. Siostra ma rację, mówi mi, że mam sobie darować bycie Matką Teresą. Mam własne problemy i to takie, które mnie przerastają, a ja jeszcze próbuję brać na swoje barki cudze życie. Ale łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać.
  7. Illi

    Hot takes

    Wiadomo, ze zależy od wieku dziecka bo 2 latkowi nie powiesz, ze umiera. Ale takiemu 4latkowi na prawde warto juz mówić prawde. Odpowiednimi słowami. Plus dzieci czują jak mówi sie co, w co sie samemu nie wierzy.
  8. Cynthia

    Co teraz robisz?

    Piję herbatę i myślę.
  9. jaki kryminalista ? krawaty sa straszne
  10. Heledore

    Hot takes

    Oglądałam nawet. Jak ja się wtedy spłakałam...
  11. Żaba Monika

    Eutanazja

    No to odmawiaja kontrolowania choroby.
  12. Widzę, że tę kapustę zasmażaną bardzo lubisz jak dwa razy wspomniałaś
  13. W sumie ..czemu niebędzie znowu melanż ,Dalia dzika upiecze
  14. Proponuję huczną imprezę, żeby uczcić rozwód
  15. Nie chcemy żadnego rozwodu,ledwo co Z wesela wyjdziemy
  16. Kurde Dalia gdzie ty dzika na weselu jadłaś?chyba byłaś na weselu myśliwskim co?
  17. Dobra nie wiem już co się dzieje, czy Zosia mieszka 2km od morza czy 60 km od zatoki, ale na razie rozwodu nie ma
  18. Illi

    Hot takes

    Czytaliście kiedyś Oskar i Pani Róża?
  19. Kobiet się nie pyta o wiek, tak Zosia pisze :D
  20. Chodzi o to, że tam w trakcie rozmowy blokują temat i nie widzisz co ci ktoś odpisał, a co dopiero po kilku godzinach jak tematu już nie ma.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×