Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Nie wiele. Rzadko pije % więc nie jestem wytrenowany w tym sporcie Kiedy ostatnio byłeś/aś na piwie z znajomym ?
-
Libed przyzwoitek zawsze wie kto z kim i o czym.
-
Czy pozwalacie partnerowi mieć koleżanki/kolegów?
Chongyun odpowiedział(a) na Dalila_ temat w Socjologia
Cygańską, nie iberyjską xD Przypomina Sekielskiego, no ale dobra, ładniejszy jest. -
Dobra mów jaki prezent dostałam?
-
klamal to on
-
Czy pozwalacie partnerowi mieć koleżanki/kolegów?
Dalila_ odpowiedział(a) na Dalila_ temat w Socjologia
Iglesias :3 Na partnera mówisz kulfon? -
Dobra kij z tym które jego, nie ma sensu o tym dyskusja.
-
Skorzystałam z bezpłatnej porady prawnej na temat odmowy wypłaty odszkodowania od ubezpieczyciela. Co prawda niewiele mi ona dała, ale przynajmnie spróbowałam. Pani powiedziala, że generalnie walka o odszkodowanie moze mnie wiecej kosztować niż jego wartość. Potem poszłam na policię zapytać jak uzyskac dostęp do nagrań z monitoringu miejskiego (ubezpieczyciel uważa, że kłamiemy i zdarzenie nie miało miejsca), usłysząłm nie dostanę, chyba że zgłosze sprawe i wtedy przez organ, tak ponoć mówią przepisy. Nie pytałam czy w takim wypadku sprawcy groziłby mandat, bo wtedy zgodziłam się, żeby nie wzywać policji.
-
Pisał, a mimo to to jego tak samo jak ten ruski z jakims czerwonym autem. Z ktorego udaje puchacza.
-
Co takiego? Pisał wiele razy że nick Dumboliev nie jest jego.
-
Dzisiaj terapię zaczełam od tego, że wczoraj wieczorem wpadłam w panike, bo nic nie zrobiłam z tym ze ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia sprawcy za skasowany samochód. Nie wiedziałam ile czasu mam na odwołanie się od decyzji czy 30 dni, kóre miną jutro czy 3 lata. Zapytałam terapeuty co on by zrobił, a on odpowiedział że by to olał. Poczułam się źle z tym jak odpowiedział i milczałam pewnie przez pół godziny. Potem zapytalam czy po skończeniu terapi moge zapisać sie w kolejkę na kolejną. Powiedziałam, że przez cały czas gdy milczałam to myślałam o jego odpowiedzi. On powiedział, że patrzy przez swój pzyzmat. odpowiedziałam że domyślam się, że dla niego kilka tysięcy znaczy coś innego niż dla mnie. Powiedziałam mu, że na terapiach prywatnych nie chciałabym milczeć, bo bym myślała że marnuje kasę i że źle się na nich czułam z tym, że mam płacić za to żeby cierpieć. Powiedziałam, że choć wiekszość sesji przemilczałam to dobrze mi z tym, a on odpowiedział coś w stylu " i super".
-
bardziej mi chodziło o sam fakt tych fascynujących rzeczy, których byłeś świadkiem niz same prezenty w sobie
-
podobno ja nigdy nic nie dostalem poza banem to nie wiem
-
Dla takich rzeczy warto zarywać noce
-
no oplacalo sie siedziec bylo bekowo elka nawet prezent dostala za calonocne siedzenie od pewnego amanta
-
To była ironia z tym adresem:p no wazne ze na Kafe sie b.duzo ciekawego dzieje bardzo inspirujące rozmowy widziałam do 6 rano. Na pewno wyszedles madrzejszy
-
pisal jak moon moim zdnaiem to byl on przetrzezwial napisal i poszedl do biedy
- Dzisiaj
-
Jestem z siebie całkiem dumna, ze nie wiem o czym mowicie w momencie jak zaczelam rozróżniać multikonta to zaczelam sie bać
-
Ten co wstawiał alko w biedrze to podszyw nie moon.
-
To fajnie ze już go nie ma w takim razie
-
To nie moon, tamten pijany i nacpany. xd
-
moon dzisiaj niedostepny jest pormocja na alkohol w biedrze to byl tirowiec
-
Ja nie mowie o wyświetleniach tylko użytkownikach. Jak jakies italo disco to nasz kolega moon;)
-
O tak...spokój nas tylko uratuje
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane